benzamycin kullananlar

şimdi ben bu karışımı yaptım, mümkün olduğunca çok karıştırdım pütürcük kalmasın diye ama yüzüme sürdüğümde böyle dağılmayan beyaz beyaz öbekler oluşuyor, surat emmiyor onu kremin diğer yerleri gibi. e bu şekilde dışarı da çıkılmaz. ne yapmalı?

gece yatmadan sürüp o şekilde uyu.
sabah kalktığında yüzünü yıkarsın kalanlarda gider.
yastık biraz kirlenir ama yapabilecek bişey yok ;)
  • maltiner  (29.01.12 20:51:27)
Gece yatarken surmelisin her turlu. gunes isigiyla beraber ters etki gosterebilmekte.

ayrica ilacin muhteviyati kiyafetine, yorganina, yastigina zarar verebilir. camasir suyu gibi soldurabilir. o sebeple tedbirli olmalisin.
  • dahinnotha  (29.01.12 20:59:05)
benzamycin sürüp dışarı çıkmanın imkanı yok zaten suratın beyaz oluyor ve geriyor suratını, çıksan da rahat edemezsin. yatmadan önce süreceksin, sabah da yıkayacaksın. ayrıca kullandığın süre boyunca, güneşe çıkacağın zaman nemlendirici krem kullan, yanılmıyorsam güneşe çıkınca kızarıklık yapıyordu.(yoksa benzamycin değil de başka bir sivilce jeli mi yapıyordu onu?)

  • royal  (29.01.12 21:05:49 ~ 21:08:24)
bunu veren doktor kişisi dedi ki, güneş ışığı görmesinde sakınca yokmuş. ayrıca gece yatarken de başka bir jel sürdüğüm için onu sürmem imkansız yani.

  • benneydim  (30.01.12 00:46:53)
gece sürdüğün jelin adı ne? beyaz, ince uçlu bir tüpte şeffaf bir jel mi?

benzamycin'i gündüz sürmek çok saçma diye düşünüyorum ben. zaten kıyafetine bile bulaşsa çamaşır suyu etkisi gibi bir etki yapıyor. ayrıca rahat edemezsin suratında benzamycin varken. kaldı ki uzun süre boyunca her gün süreceksin bunu..
  • royal  (30.01.12 03:21:50 ~ 03:22:37)