Ankara Rock Bar Canlı Müzik

Ankara'da en iyi rock canlı müzik yapan yer/yerler nere ve yerini tarif ederseniz iyi olur? (hafif metal de olabilir)

Tuşe her hafta Biziz'de (Tunalı) çıkıyordu bir zamanlar, hala var mıdır bilmem bir araştırmak lazım.

  • thejester  (06.08.08 18:07:57)
gölge var, yeni yeri kızılay konur'da, küçük dost kitabevinin karşısında. ama kimler çıkıyor şimdi hiç bi fikrim yok.
her gece olmasa da if performance'da çok sağlam rock geceleri oluyor, tunus caddesinde. soul project için gidilir mesela.

  • cutterfly  (06.08.08 21:05:22)
ankarada 10 tane grup vardır bu gruplar bir kaç mekanda haftanın değişik günleri çıkarlar.

in rock
kendinden prensli at
karakedi
tuşe
hayır
flu
bonustrack
cadı
soul project
high five (yeni türediler)

aklıma ilk gelen rock grupları bunlar, golge live kızılay, if, yolcu, 312, dib sahne gibi mekanlarda haftanın değişik günleri çıkarlar.

yeni gölge ankara rock aleminin 15 yıllık emektarı vedat tarafından derilip çatılmış vedatın efendiliğinin her yerine hakim olduğu salaş bir bar. gidilir.
if işte başlığında yazdıklarıma rağmen gidilebilir eski zamanlarını aratsa da güzel bir mekan.
yolcu, 312 aynı ekol yeni yerleri de iyi sskdan kurtuldular.
dib sahne de güzel bir yer, yukarıda saydıklarıma göre biraz daha pahalı ama severim daha profesyonel çalışıyorlar.

gitmemen gereken yer overall denen payvon zihniyetli sözümona rock bardır aman diyim!!! katil olacaktım 2 senedir önünden geçmiyorum.
  • agk  (06.08.08 23:27:45)