takım elbise ve ayakkabı sorunsalı.

hafta sonu katılmam gereken bir davet var ve ortam gereği takım elbise giymem gerekiyor. ancak! bu elbiselerin altına giyilen standard ayakkabıların dışında bir ayakkabı arıyorum yani kösele ve benzerlerine alternatif olacak bir şeyler önereceğiniz marka ve model var mı?

smokin altına kırmızı converse veya yuruyus ayakkabısı olarak satılan nike,adidas,puma modellerini giyenleri cok gordum.
ama yine de klasik her zaman daha iyidir.

  • samaras8  (05.08.08 20:23:11)
siyah gomlek, yazlik pantolon ve siyah converse

  • trimpot  (05.08.08 20:25:57)
  • pyro clustic flow  (05.08.08 20:27:35 ~ 20:29:27)
@pyro clustic flow
birincisi olabilir takımın altında nasıl durur acaba?

  • axijazz  (05.08.08 20:35:19)
nike ın spor ama klasiğe kaçan modelleri var bende bi tane varda nette bulamadım gayet güzel gidiyo

  • buffy de vampir sayilir  (05.08.08 23:50:28)
turkiyede tımbırland olarak adlandırılan model vardır.hatta bunun püsküllüsü de vardır.corcuk mu ney dıyorlar.kolej ayakkabısı diyede gecer.cok rahattır onlar..

vans pek iyi durmuyor kumasın altında.
  • isott  (06.08.08 01:01:00)
camel active mağazalarına bakmanızı da öneririm.

  • flyalone  (06.08.08 03:34:31)
www.barcinspor.com
NIKE CAPRI SI BASIC ACTIVE

  • sharpenter  (06.08.08 03:40:05)
converse şahane duruyor. gelinli mastercard reklaminda da bunu rahatlıkla görüyoruz.

  • kayranin kedisi  (06.08.08 03:46:36)
takım elbıse spor kesım tabır edilen cinstense güzel durur ama bol kesim şalvarımsı modeldeyse iğğrenç olur. yani ceketin kesimi bele doğru hafif darlaşmalı, arkada 2 yırtmaç, pantelon da boru paçamsı nispeten dar ve aşağı bollaşmadan inmeli. az önce head n shoulders reklamındaki adamda gördüm spor takım. onunkisi gibi kastettiğim.

  • pyro clustic flow  (06.08.08 23:39:58)