İmac

merhaba. babam tasarım işiyle uğraşıyor da indirimde bir imac bulmuş aynı ya da benzer makineyi kullananlar bir fikir belirtirse sevinirim. alet şu;

www.webdenal.com

fiyatına internetten baktım 3200 lira üstü hep, ama bu mağazada indirim varmış ve 2900 olmuş. bir anda indirim olması da kıllandırmadı değil hani. bir de internetteki satışlarda da stokta yok diyor hep, eski model vs. olabilir mi? daha önce hiç mac kullanmadığım için fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar...
şimdiden teşekkürler...

Amerika fiyati 1199 dolar. Fiyat iyi bence. Zaten adamlar karlarindan indirim yapiyor o yuzden killanacak bisey yok pek. 800 900 lira kar ediyor yine en az.

store.apple.com/us/browse/home/shop_mac/family/imac/select
  • serkan temiz  (21.01.12 13:06:39)
sietyi ya da doğacak problemleri bilmiyorum. alette i5 işlemci varmış; eğer üç boyutlu animasyon falan yapmıyorsa babanız, i5 yeter asarım için. ama 512 mb az bence. zaten herhalde o yüzden ucuz alet. sonuç olarak ben almazdım. o kadar para basacaksa en azından biraz daha üstüne koyup i7 işlemcili almasını öneririm. ha yok o kadar para diyorsanız, internet yerine bir mağazadan almanızı öneriyorum.ha ona da yok diyorsanız hayırlı olsun şimdiden :)

  • sen git ben geliyorum  (21.01.12 13:07:54)
512 ekran karti yeterli olmayabilir bir de. Konuyla ilgili arkadaslar daha mantikli yorum yapar elbet

  • serkan temiz  (21.01.12 13:09:08)
webdenal ile pek çok kere alışveriş yaptım. televizyondan bilgisayara. hiçbir sorun yaşamadım. ama şu an linkteki ürün tükenmiş görünüyor

  • oldtimer  (21.01.12 13:17:25)
teşekkürler yorumlar için, örnek olsun diye koymuştum onu, mağazadan aldık zaten, umarım iyi olur =)

  • uzun sure dusundum en uygun bunu buldum  (21.01.12 17:22:39)