istanbul cahiline bir yardım - (küçükyalı levazım maliye, küçükçiftlik lunaparkı - istinyepark)

bu gece küçükyalı levazım ve maliye okulunda yedek subaylık sınavın gireceğim, bunun ardında da lunapark-istinyepark şeklinde kendimce bir plan yaptım. başlıkta da belirttiğim üzere istanbulla fazla alakam olmadığından sizlere bir danışayım dedim.

1- şimdi bu küçükyalı mevzuunda... daha önceden burdan sınava girenlerin yorumlarını bekliyorum. özel olarak bilmem gereken, buraya mahsus şeyler mevcut mu? tükenmez kalem, saç sakal gibi. gece oraya varıp sabahtan işimi halletmeyi düşünüyorum, iyi midir? (burdan edebiyat mezununun yedek subaylık şansını da sorayım bilenlere... ekstra puan)

2-sonra da dolmabahçenin ordaki lunapark. şu sıralarda açık mıdır? tavsiye edilir mi? tacada mevcut mu? buraya hala damsız almıyorlar mı bilen var mı?

3-son olarak beşiktaş'tan istinyeparka nasıl ulaşabilirim. dolmuş vardı galiba di mi? imax'de kara şövalye için oraya gitmeye değer mi?

çok çok teşekkür ettim.

illa lunapark diyosan bostancıdakine gidebilrisin(: küçükyalıdan 10 dk. ayrıca karaşovalyeyide kanyonda izleyebilirsin.

  • yuceonder  (01.08.08 18:47:23)
3- beşiktaş'tan istinye park'a direk dolmuşlar var yamulmuyorsam.

  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (01.08.08 19:07:37)
orijinal sorular halen gecerliligini korumakla birlikte, sunlari da sorayim o vakit;
bostanci lunaparki tavsiye edilir mi (oyuncaklarini falan kastediyorum)? bir de anadolu yakasindan sinema önerisi... teşekkür tekrar.

  • oxibrinth  (01.08.08 19:40:02)
kozyatağı cinecity trio'nun güzel olduğunu söylüyorlar. gitmedim bilmiyorum. bostancı'ya yakın sayılır ama nasıl gidilir bilmiyorum.

  • blackbasat  (01.08.08 20:23:34)
bostancı lunaparkına son eklenen birşey var onu çok övüyolardı.. kadıkoydeki karfur nautilis'te sinemaya gidebilirsin.

  • yuceonder  (02.08.08 08:58:47)
1- valla geç oldu mu bilmiyorum da. eğer sabah 5:00'da küçükyalı'da olmazsan, batman'i kışlanın içinde radyodan dinlersin. akşama kadar çıkamazsın oradan.

gerçi geceden gideceğim demişsin, umarım yeter zamanın.
  • guybrush threepwood  (02.08.08 09:11:38)