yazıcı almak istiyorum

merhaba, yazıcı lazım oluyor sık sık, eli ayağı düzgün bir yazıcıya ihtiyacım var. önerilerinizi bekliyorum, model olarak da fikir verebilirseniz çok iyi olur zira bu işe ayıracak pek zamanım yok.
-ayda 10-15 çıktı alacağım. renkli çok çok nadir olur, olmasa da olur yani renkli yazma özelliği.
-tarayıcı ve fotokopi özelliklerine gerek yok, yazma işini doğru yapsın yeter.
-wifi kesinlikle olması gerekiyor.
-hızlı olmasına da gerek yok.
-zırt pırt arıza çıkarmasın, mümkünse hiç uğraştırmayacak bir şey istiyorum. hp deskjet f4180 vardı evimizde, 6. 7. gününde sinirlenip yere fırlattım kırdım aleti bu yüzden. hp'ye çok sıcak baktığım söylenemez.
-uzun süre kullanılmadığında sorun çıkarmasın, lazer yazıcı oluyor sanırım bu.
-kartuş fiyatları uçuk rakamlar olmasın, piyasa ortalaması neyse o kadar olsun.
-kendisi de 200 lirayı geçmezse iyi olur.

bu kadar, teşekkür ederim.

www.vatanbilgisayar.com haftasonu indirimiyle istediğin fiyata alırsın. HP gayet başarılı yazıcılar yapıyor. Wireless olmayan modelini kullanıyorum. Gayet memnunum. Bunlar toner kullanıyor. Toner fiyatları az değil. Ama binlerce sayfa bastırabiliyorsun. Ayrıca istersen 20-30 liraya doldurtma ihtimalin de var. Senin işini rahat görür. Uzun süre baskı yapmasan dahi sorun çıkartmaz.

  • onexey  (10.01.12 16:06:11)
HP'den uzak dur. LaserJet gider sana. Tozları bir miktar pahalı ama, sen evladiyelik gibi kullanırsın gibime geliyor. Samsung iyidir.

  • AhmetVural1987  (10.01.12 16:42:57)
Samsung ve Xerox iyidir. Brother da hoştur.

HP'ye sıcak bakmadığınız için böyle.

@AhmetVural1987: HP'den uzak duracaksa LaserJet'i nasıl alacak?
  • yardimci  (10.01.12 20:07:32)
samsung ve xerox'a sıcak bakmaya başladım ben de. yalnız baktıklarımda wifi yok sanırım, veya var da yazmıyor çok saçma olarak. ben hepsinde vardır bu özellik diyordum ama yok galiba...

  • deliverance  (10.01.12 20:53:03)