ankara'da gezmek

yaklaşık bir ay sonra bir arkadaşım ilk kez ankara'ya gelecek istanbul'dan. kendisi hem şehri tanımak, hem gezmek eğlenmek isityor. kalacağı gün sayısı için sınırlama yok, maddi açıdan sıkıntı yok, araç kiralamayı düşünüyoruz onda da sıkıntı yok. gel gör ki ben 5 senedir burada öğrenci olduğum halde aklıma adam akıllı bir yer gelmiyor nereye götürürüm bu oğlancağızı diye. bana şöyle geniş geniş zaman harcayabileceğimiz ufak bir gezi planı yapabilecek olan var mı? yemek yemelik yer, içmelik bar, eğlenmelik bi ortam, sakin sakin takılmalık mekan vs vs...

şimdiden teşekkürler.

ufak bir gezi planı değil ama yemek yemelik ve içmelik kaliteli hoş bir mekan olarak aklıma tepe prime geldi:) gezinin bir kısmına ekleyebilirisniz.

  • ayuksel81  (10.01.12 15:27:00)
eğer deniz oldmadığını bilmiyorsa ya da söylemediysen hiç zahmet edip gelmesin. onun dışında mogan, göksu, gençlik park, kuğulu, tunalı, park caddesi, beypazarı, kızılcahamam olabilir. takılın buralarda. her gün birine gitseniz bir hafta geçer zaten onun dışında bahçelievler, tunus falan da iyidir.

  • kim milton nielsen  (10.01.12 15:27:26 ~ 15:27:47)
olur da hava acilirsa ankara kalesi yapabilirsiniz, oradaki yemek yenilcek yerler ve kafeler benim hosuma gitmisti. icmelik bar olarak da tunali random veya kitir guzel yerlerdir. ayni ayarda bircok yer daha var cadde uzerinde.

  • tom riddle  (10.01.12 16:03:44)