Haklı mı ?

Bizim bir tanıdık var 2 kızı kızlardan biri 20 diğeri 13 yaşında anneleri fakir çocuklara aşık olmayın aşık olacaksanız zengin ve tahsilli kişilere aşık olun sizce haklı mı

bencede haklı para var asıkta oluyolar tahsılde ıyı yemede yanında yat

  • cmr_sa  (30.12.11 17:40:24)
niye.
zengin olan birine aşık olup kendini daha mı iyi pazarlasın.
allah yarattı demeyecek vurup öldüreceksin böyle insanları.
  • Jan Valjan  (30.12.11 17:41:57)
"allah yarattı demeyecek vurup öldreceksin böyle insanları"
diyen zihniyet için diyecek bir şey Allah ıslah etsin bunları.

hak veriyormusun dersen veririm.

neden ?

bir çok kadın parasızlıktan kendi kocası tarafından pazarlanıyor satılıyor, zengin bir adamla evlense en azından bu başlarına gelmez.
  • uykulu  (30.12.11 17:46:16)
anne bakış açısıyla baktığından haklı kim ister ki kendi çocuğunun zorluk yaşamasını? ha sevmeden sırf zengin diye biriyle evlenin demiyordur ya da o tıynette yetiştirmiyordur umarım. ikisi farklı şeyler..

  • cinna monster  (30.12.11 17:48:51)
birde anne baba kızlarını el bebek gül bebek yetiştiriyor 20 yaşındaki kız üniversiteyi kazandığı zaman ev ile araba aldı küçük kızında bir dediği 2iki edilmiyor

  • submariner  (30.12.11 18:05:18)
evet, haklı.

  • g7mor  (30.12.11 18:16:42)
evet haklı çok doğru söylemiş

  • cio35  (30.12.11 18:21:51)
haksız, nefret ediyorum o tarz insanlardan. 2.katman ailemin cogu öyle:/

  • amlakit  (30.12.11 18:25:01)
aferin milyoner birini bulsun, eminim çok mutlu olurlar mutlaka.
helal.
burada kadına hak verenler de bir garip.
  • sanal hayvan  (30.12.11 18:50:24)
çok zengin biri onu daha çok üzebilir, ama en azından asgari ihtiyaçlarını karşılayabilecek biriyle izdivaç yapmaları daha mantıklı olur. yani zenginlikten kasıt önemli. küçük büyük iyi kötü kendi evi olsun, düzenli geliri olsun tarzındaysa haklı tabi ki. çamaşır makinesi, bulaşık makinesi bile alamayacaksa kocası kıza, çamaşır bulaşık yıkatacaksa evlenmeyiversin tabi ki.

  • like it or not  (30.12.11 18:59:32)
o anne de, sizde çok yanlışsınız(sadece bu soruyu sorduğunuz için bile). umarım kızlar o ortamdan etkilenmemişlerid.

  • daglien  (30.12.11 21:33:55)
münevver olayı geldi aklıma.

  • essoist  (31.12.11 20:38:18)