insan neden tv izlemiyormuş gibi yapar?

valla görüyorum sözlükte facebookta filan. herkes 40 yılın başı tv açıp sözlükte en çok eleştirilen tv programına denk geliyor.
ne bileyim ben gidiyorum biraz tv izlicem demek, geçen gün tv izlerken diye lafa girmek ayıp mı oldu?
neden insanlar tv insanı aptallaştırıyor, acun şöyle fatmagül böyle kafasında?

çünkü tv insanı genelde aptallaştırıyor, acun şöyle. fatmagül'ü bilmiyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (25.12.11 01:19:54)
he ya aynen.
bi de "aslında izlemem de" diyip bok atanlar dizinin 1. bölümünden en son oynayan bolumu hakkında her bilgiye sahip oluyo genellikle.

  • Skey295  (25.12.11 01:20:55)
tv izlemiyorum diyen adamın takip ettiği programlar var, iki üç tane herneyse, onun dışında izlemiyordur, bunu bilip tv izlemiyorum diyodur. yorum yaptığı da hakikaten o iki üçü arasındandır.

.
  • sttc  (25.12.11 01:33:24)
var öyle bi durum ya çok uçuk bişey değil ben kendim düzenli saatli filan olunca bişeyi takib etmeyi beceremediğimden izlemiyorum tv. ama deli gibi dizi izlerim mesela netten filan. bi de leyla ile mecnun izliyorum %90 netten oluyor saatini kaçırdığımdan dolayı tabi. onun dışında her hafta oturup izlemeye çalışıyorum. öyle.

  • cagdassalur  (25.12.11 01:47:17)
insanların büyük çoğunluğunun takıntılı olduğu bir aktivite var genellikle.
- kimisi bilgisayar
- kimisi iş
- kimisi ders
- kimisi dans
- kimisi tv takıntılıdır. yani zamanının %60'ını tv karşısında geçirir. diğerleri onun için 2. plandadır. ülkemizde ve ekşi de görünen tabloya göre ülkede hala en yaygın aktivite tv izlemek. eğitim düzeyi düşük, gelir düzeyi yüksek olmayan insanlar tv'a daha çok bağımlılar. tabi herkeste kendini olduğundan üst gösterme çabası falanda olunca. anlatabilmişimdir sanırım.
  • istenmeyen_adam  (25.12.11 02:06:37)
artık internet varken tv'yi izlememek gerçekten olan bir şey. eskiden biraz entel takınanlar söylerdi ama şimdi dizi de netten seyrediliyor hakkaten azaldı tv izleme.

  • mlky lvn  (25.12.11 02:29:53)
televizyondan nefret eden, aptal kutusu diyen, "izlemeyin şunu yeeea" diye dolaşan arkadaşımın gününün en az 8 saati bilgisayar başında geçiyor. neymiş, televizyonda senin önüne ne konuyosa onu izliyomuşsun, aptallaştırıyomuş. televizyonda da kanal değiştirme ve program seçme kabiliyetimiz var oysa ki. televizyon düşmanı geçinenlere kanmamak lazım hiç, komik görünüyolar.

  • yazaryan  (25.12.11 02:31:40)