sivilce izleri için peeling ya da lazer yaptıran var mı?

varsa nerede yaptırdılar, kaç para, faydası oldu mu vs vs..

ya da yaptırmayı düşünen var mı?

ya da bu konuda bilgili olan bişeyler söylesin işte abiler ablalar boş geçmeyelim bi yardım şu fakire...

ben sordum bir yere 100 lira seans başı en az üç seans gitmek gerekiyormuş o da bütçeyi sarsacağından yattı.

  • hmm  (06.12.11 21:34:59)
Benim bi arkadaşım yaptırmıştı,yüzü bildiğin kıpkırmızı ve iltihaplı sivilcelerle doluydu,lazer tedavisi yaptırdı bayağı uzun sürdü tabi 1 yıl falan ama sonuç olarak resmen 0 sivilceydi.Yani işe yarıyor ama fiyat olarak hiçbir fikrim yok.

  • archery  (06.12.11 21:35:59 ~ 21:36:14)
dermaroller yaptırdım ben 2 seans. yarı yarıya azaldı izler. iki seans daha yaptırmam gerekiyor ama vakit bulamadım bir türlü. 1 seansı 250 lira benim gittiğim hastanede. düşünürsen doktor tavsiye edebilirim.

  • juninho77  (06.12.11 21:38:33)
lazer yaptıracaksan bakırköy ethica tıp merkezinde dermatolog dr şerafettin saraçoğlu'nu tavsiye ederim. telefonda fiyat alabiliyorsun sanırım, yahut mail atıyorlar.

  • kahveci  (06.12.11 23:04:38)
dermaroller'ı sözlükteki ilk entride gayet güzel açıklamış biri. beşiktaş'ta boğaziçi tıp merkezi var, orada yaptırdım ben. tavsiye ederim.

  • juninho77  (07.12.11 16:40:10)
Dermaroller evde de yapılabilen bir şey ki... Hatta Amerika'da her şey evde yapılan şeyler üzerine olduğu için (saç kesimi vs) kimyasal peeling'i bile evde yapıyor insanlar.

  • reactor4  (02.04.12 12:11:55)
evde yaptırılan dermaroller ile klinikte yapılan arasında kocaman bir fark var. roller üzerindeki iğne uzunlukları belli bir uzunluğu geçince tıbbi cihaz kategorisinde ithal edilirler/üretilirler ve onları da sadece yetkili sağlık personeli kullanabiliyor.

riskleri daha fazla ve bir kez daha vadettiği etkiler de daha fazla
  • kahveci  (24.04.12 19:16:31)