Disiplin Suçu - Okulu Boykot (?)

Arkadaşlar, şimdi bizim çarşamba günü okulda gezi vardı, ben de okula gitmedim ama 150 kişilik dönemde 8 kişi gitmiş geziye, bugun de vardı aynı şekilde gezi, sadece 60 kişi katılmış. Ben iki gündür gitmiyorum, raporum da yok, toplu olarak okula gitmemek okulu boykot sayılıyomuş, raporu olmayanlar sıçmış falan diyolar, savunma lacaklarmış yarın. Problem olur mu, cezası nedir, sicilime mi yazılıyo noluyo, savunma yazacaksam da ne yazmalıyım? Ya perşembe günü için izin kagıdı bile dagıtmadılar belki ailem izin vermiyo, zaten evde oldugumdan haberleri var.

hiçbirşey olmaz rahat ol.

  • msc f1  (01.12.11 16:34:07)
bir şey olmaz. 150 kişiye birden disiplin cezası verirlerse milli eğitim müdürlüğü gelip napıyosunuz siz burada diye sorar. anlaşılan okul gezi işinden istediği parayı koparamamış sizi korkutmaya çalışıyorlar. tırsmayın, gerekirse milli eğitime şikayet edeceğinizi söyleyin sağlam durun bir bok olmaz.

  • gereksiz insan  (01.12.11 16:34:29)
he yaw zamanında sicil denen bi olay vardı... söyle tüm okulu bana yazsınlar.

  • desdinova  (01.12.11 16:36:01)
Yok düzeltiyorum okulda 250 kişi imiş çarşamba günü gelmeyen, savunma yazdıracaklarmış yarın, ne yazmalıyım peki?

  • lorikcana  (01.12.11 16:37:18)
hiçbir şey olmaz. :) "sıçtınız adamları" her yerde. :)

  • der meister  (01.12.11 16:37:50 ~ 16:38:02)
ya liseyi bitireli 10 sene oldu ama demek ki "raporu olmayanlar sıçmış" adamcıkları neslini devam ettiriyor. vardır böyle tipler kuzu kuzu her denileni yaparlar, yapmayanları da fişteklerler sürekli "olm var ya sıçtınız siz" diye. zevk alırlar böyle nedensizce.

gereksiz insan'ın dediği gibi korkutmaya çalışırlar. hiiç yüz verme.
  • quasiromantic  (01.12.11 16:43:39)
ailem izin vermedi diyebilirsin. ayrıca hiçbişey olmaz merak etme.

  • in memory of botvinnik  (01.12.11 16:48:05)
mudur yardimcisindan gec kagidi al

  • maresalx  (01.12.11 17:05:43)
lisedeyken disiplin kurulundaki tek öğrenciydim. bir bok olmuyor. disipline gitsen de ceza almazsın alsan da en fazla kınama alırsın ki onu da sen mezun olurken silerler olmadı meb e başvurursun karara itiraz edersin

  • metehan01  (01.12.11 17:22:07)
bazen öğrencileri korkutmak gerekir. Ailen okula gitmediğini biliyorsa sorun çıkmaz. savunma yaz derlerse ki hayatta demezler ailem izin vermedi ya da ailemin haberi var rahatsızdım evde dinlendim de. atıyolar o savunmaları geri dönüşüme.

  • maniacpo  (01.12.11 19:00:36 ~ 19:00:56)
ülke ne halde. üzücü. korkulacak bir durum yok. en kötü daha üst mercilerde ararsın hakkını.

  • konserve misir  (02.12.11 09:47:35)