eğlenemiyorum!

evet, eğlenemiyorum. çok sıkıntılı bir sınav döneminden çıktım, ales'i de atlattım ama ben hala depresif hala mutsuzum. kafama taktığım bir konu var, onu geçiştirmeye, düşünmemeye çalışıyorum ama onu bastıracak hiçbir şey bulamıyorum. film izlemek kesmeyecek, facebook'ta konuşabileceğim kimse yok şu an, zaten canım istemiyor. ne yapayım ben? batak oynadım ondan da sıkıldım.

çık dışarı iç kardeşim ,sınavlarım olmasa sevgilimin yaşattığı dertler yüzünden eşlik ederdim sana

  • amaltheia  (28.11.11 00:15:53)
uyu bol bol.

  • jangara  (28.11.11 00:17:37)
dur benim vizeler bu hafta bitiyor beraber eğleniriz.

  • royal  (28.11.11 00:20:39)
maddi sıkıntıdayım aynı zamanda. bir biraya bile para vermemem lazım. evde bir şeyler yapmam lazım. mümkünse internette böyle komik şeyler olur gülerim falan. şu an evden dışarı çıkmaya hiçbir türlü uygun değilim. hem zaten ankara-bahçeli civarında açık yer bulabileceğimi de sanmıyorum. ya da uykum gelsin uyuyayım en iyisi ama hiç uykum da yok. pöf.

  • benneydim  (28.11.11 00:20:44)
reddit.com/r/pics
reddit.com/r/funny

reddit'in kendi jargonu var ilk başlarda herşeyi anlamayabilirsin.
  • oshamahue  (28.11.11 00:44:44)
Film izle seni mutlu edecek. komikli pek çok film var. ama sakın incir reçelini izleme mesela o adamın ağzına çok pis sıçıyormuş.

  • skywalkeremre  (28.11.11 00:45:54)
www.youtube.com mesela =)

ilk başta şarkı listeni değiştir bence. yepyeni şarkılardan..
sonra dışarı çıkıp zaman geçirmek falan da önemli.
öyle işte. geçer zamanla, korkma.
  • tormentorius  (28.11.11 00:54:44)
şanslı olduğunuzu düşünün; sıkıntılı bir sınav döneminden çıktım, ales'i de atlattım. şu an ödevlerle uğraşıyorum. ödevler bitince yeni ve daha sıkıntılı bir sınav dönemi gelecek. onlar bitince iki hafta projeler-sunumlar. sonra da finaller. eğlenmeye zaman bulamayınca eğlenmemeyi dert etmemeyi öğrendim.

  • baroni  (28.11.11 02:19:58)
benzer sorundan ben de muzdaribim. lan evde ps 3 ne açasım, ne oynayasım var. film desen yarısında sıkılıyorum. boş zamanlarımda aha böyle zombi gibi net başında dolanıyorum .
sonumuz hayır olsun.

  • pangea  (28.11.11 20:20:10)