hiç bişi hatırlamıyorum şarkıyla ilgili ama

ben klibi 2002 felan gibi bi zamandan hatırlıyorum ama tabi daha eski bi şarkı da olabilir, böyle afro bi elemanla bi hatun beraber söylüyordu. hatun sanki başka bi grubunda vokaliydi de böyle bi proje yapmışlar felan. neyse şarkıda bana söz ver felan gibi bişiler mi diyodu ne ?!o zamanlar ingilizcem yoktu bilemedim şimdi!
klipde de elemanla hatunun kafaları düz bi fonda şarkı söylüyodu arada da sanki deniz altı gibi bi oyuncaklar mı vardı?! ya bi bulduru verin allasen sanki o şarkıyı dinlesem şimdi hayatım çok güzel olacak felan!
edit:orta ritimli bi şarkıydı

aqua - barbie girl ?

  • geldiler  (24.11.11 23:16:45)
www.youtube.com

gacının okuduğu kitabın adı my little sea horse yazıyo, helal ossun geldiler isimli yazar. ("helal ossun geldiler" yazsam, bi tuhaf olacaktı da).
  • compadrito  (24.11.11 23:26:39 ~ 26.11.11 07:21:12)
yok be hocam böle romantik bi şarkıydı

  • wartzayt  (24.11.11 23:33:43)
Hit olmuşsa popüler di zamanindaysa YouTube a 2000s hits ya da farklı taglerle arama yaparsan bulabilirsinbelki

  • utkucbkc  (26.11.11 00:17:05)
yok ya sanmam heralde öyle pek de popüler değildi ama sanki hatun garbage ın mı vokaliydi o ayar bi grubun mu ne?

  • wartzayt  (01.12.11 00:21:20)