dayak

sevgilimin eski sevgilisini dövmeyi planlıyorum. evini ve okulunu biliyorum herifin ama dövdüğümü sevgilimin bilmemesi lazım.

napiyim, fikir verin dostlar. şiddet çözüm değil falan demeyin, kendime göre haklı sebeplerim var.

tenhada yakala azını burnunu kır. sonra da kulağını koparıp ye.

  • vakumlu  (19.11.11 22:22:04)
sevgilinin duymaması için hiçbir şey yapamazsın olm, napıcan. ama döv yani.. iyi olur..

  • ruhibirbanyo  (19.11.11 22:22:26)
bence önce sizi birbirinizle muhatap eden sevgilini döv

  • ladybug  (19.11.11 22:22:42)
@vakumlu o çok sert olur, öldürmeden dövmeyi planlıyorum.
@ladybug kadına şiddete karşıyım.

  • d'arc  (19.11.11 22:23:54)
saçma sapan konuşma. "fikir verin dostlar" demişsin, veriyorum:

daha 18 yaşında bi elemansın. kendine göre haklı sebeplerinin olması yaptığın işi meşrulaştırmaz. burda gaz veren, git döv diyen yazarlara da yuhh diyorum.

çocuğu gazlamayın la! kimseyi dövme olum, niye dövüyorsun? adam dövmek suçtur.
üstelik sevgilin de her türlü duyar olayı.
  • yasakani  (19.11.11 22:26:48)
kulağını kesince ölmez

tenhada bekle. seni görmeyeceği şekilde arkasından yakala, karanlık bir köşeye çek ve yine kendni göstermeden sağdan soldan böbreklerine yumruk at. yere düştüğünde yüzüstü yatır ki seni görmein kaçarken. belki cila olsun diye giderken kafasına bir tekme atarsın.
  • vakumlu  (19.11.11 22:29:34)
dövemiyoruz yani. iyi peki napalım.

  • d'arc  (19.11.11 22:33:04)
kasten adam yaralama suçu işleyip ceza almak istiyorsanız buyrun. bir de sözlükten yazmışsınız.

  • konserve misir  (19.11.11 22:33:42)
Sadece eski sevgilisi diye mı döveceksin adamı?

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (19.11.11 22:34:34)
@drip yok yahu o yüzden niye döveyim. adam bildiğin sapık ve uyarıları dikkate almıyor.

  • d'arc  (19.11.11 22:36:48)
polis, savcı, adalet gibi kavramları daha önce herhangi bir yerde duydunuz mu?

cevap hayırsa www.google.com iyi bir ön araştırma kaynağıdır.
  • kedili madam  (19.11.11 22:41:53)
@kedilli makam, polis yeterince ilgilenmiş olsaydı zaten uğraşmazdım. lisede dahi kavga etmemiş bir insanım.

  • d'arc  (19.11.11 22:43:32)
sevgilin duymucak olsa bile gider eski sevgilisi söyler, unut o işi.

  • egomanyak  (19.11.11 22:45:31)
olay ne ya olayı bi anlatsanız da nedir ne diildir anlasak.

  • rentts  (19.11.11 22:56:41)
haklıysanız bile kendinizi son derece haksız bir duruma düşürmüş olursunuz.

  • Phoebe  (19.11.11 22:56:56)
adam bildiğimiz sapık ve uyarıları dikkate almıyorsa ona ingilizcede "stalker" deniyor. musallat olan tiplerden yani. içten gelen bir güzel dövmekse de sakın yapmayın. haklıyken haksız duruma düşersiniz.
Kız arkadaşınız bu konuda ne düşünüyor? Bence hukuki yollara başvurmaktan başka çare görünmüyor.

  • firez  (19.11.11 23:12:40)
hacı gidelim ağzını burnunu kıralım!

şaka lan dövme napcan dövüp, hukuki yolar önerisine katılıyorum.
  • nabruknabruknabruk  (19.11.11 23:18:18)
Kız için kavga edecek kadar ahmak olma.

seninle alakası olmayan işlere burnunu sokma

kızın önceki problemleri yüzünden don kişotvari bir ahmaklıkla olaya atlama

sana ne eski sevgilisinden,
  • efrasiyab87  (20.11.11 00:10:04)