Adsl seçeneği

1 mb sınırsız internet kullanmakatayım. malum hızı belli bir süre sonunda insanı tatmin etmiyor.Hele ki ayda 150 gb fazla download yapılıyorsa.

Merakım ise şudur : 8 mb netlimitsiz tarifesine geçersem adil kullanım noktasını geçtiğim takdirde hemen hız düşer mi ?
-söylentiler ise hızın düşmediği yönünde .
-daha uygun tarife bilen varsa çekinmeden yazsın

dipnot:bulunduğum yerde fiber teknolojisi geçmemekte .

zaten 5TL fazla vereceksin, hız düştüğünde bile şu anki hızına düşecek. 25GB kullandığın yüksek hız için 5TL.

  • 584  (12.11.11 10:58:29)
adsl2 var, 16mbit, sınırsız, 50 mi 60 mı ne öyle bişey. kota korkusu yok. tavsiye ediyorum onu, bir fiber kullanıcısı olarak. bize de uyguluyolar artık kotayı.

  • hjarteblod  (12.11.11 10:59:17)
ben hep geçiyorum hız düşmüyor gerçekten

  • mlky lvn  (12.11.11 11:29:46)
ben uzun süredir netlimitsiz 8mbps paketini kullanıyorum. yaklaşık 17 18 aydır. şu ana kadar 10 ay kadar önce olmak üzere sadece bir kez hızım düştü. ortalama indirme trafiğim 60 gb civarı.

  • teletabi  (12.11.11 11:47:03)
bu ay başında senin gibi kararsızdım şu -> (git: 321809) soruyu sorduktan sonra ben de 8 mbit netlimitsize geçtim.

gerçi bulunduğum yer nedeniyle en fazla 4 mbit alıyorum ama 15 gün oldu 100 GB'den fazla download yaptım, hala düşürmediler.

bu arada bir de hatırlatma geri dönüş yok tekrar 1 mbit'e. gerçi geri dönmek için de bir sebep yok zaten, fazladan 5 tl 10 gün bile 8 mbit kullansan kardır, ama zaten düşürmüyorlar.
  • ocanal  (12.11.11 12:09:29 ~ 12:10:39)