Sevgiliyle Şarap içilecek yer?

mekan değil açık alan lazım. sevgiliye sarılıp şarabı şişeden içebileceğimiz kimsenin rahatsız etmeyeceği bir yer var mı istanbulda?

edit: şarap şişeden içilir.

moda parkı birde çengelköy sahilinde bi park var tabi biraz geç saatte gitmenizi isterim aile yeri saygılar

  • K_U_Z_E_YY  (21.10.11 01:54:32 ~ 01:55:29)
moda, caddebostan, bebek sahilleri. beyoğlu'nun ara sokakları, kadıköy... kimse rahatsız falan etmez tabii ki. ama buz gibi havada ne kadar mantıklı olur bilemem, pek kalmadı artık öyle dışarıda oturulacak hava.

  • yazaryan  (21.10.11 01:55:54)
boğaziçi üniversitesi kampüsü, petek olabilir mesela..

  • toshiro  (21.10.11 01:56:11)
@toshiro
öğrenci değiliz muhtemelen giremeyiz oraya.

  • axijazz  (21.10.11 01:58:26)
yakuza sil entry ni bence insanlar okumadan bırak öğrenciler bali özgür yaşasınlar :) ben öğrenci değilken bile oralarda ceviz kırdım ama herşey yerinde güzel herkesin bilmemesi gerken şeyler var

  • K_U_Z_E_YY  (21.10.11 02:26:12)
ne moda ne caddebostan haftanın her günü tekin değildir ama caddebostan cumartesi akşamları dolup taşar it kopuk fazla dolaşmaz. hoş kışın ilgi azalıyor tabi velhasıl hafta içi gitmemekte fayda var

  • yuto  (21.10.11 04:28:33 ~ 04:28:56)
niye kimse cihangir merdivenleri dememiş? garib. orası denize karşı şişeden şarab içmek için yaratılmış bi yer. Yalnız, bazen pek tekin olmayabiliyor. Bazen tabi..

  • sormaya geldim  (21.10.11 04:42:41 ~ 04:50:24)