Prestige içen var mı?

malum sigara fiyatları tavan yaptı. kaçakçılara baktım bugün Prestige var 2.5tl ye içilir mi?

prestige iyi degil, ester öneririm.

  • aristocrazy  (20.10.11 23:34:55)
içtim. bok gibi (yanlış bilmiyorsan bulgar sigarasaydı).
ek bilgi: galiba barzaninin fabrikası

  • neysene  (20.10.11 23:39:13)
askerde (sirnak'ta yaptim) oralarda marlboro idi. 1 paket al seversen devam edersin.

  • 1917  (20.10.11 23:39:38)
yav bu kaçakçılar nerede? bir de başka hangi sigaralar var? bilgi verirsen sevinirim. prestige de parliament çakması. ben sevmiyorum. içilmez derim.

  • lorenzen  (20.10.11 23:47:53)
Ashima iç. İçtiğim ve hala daha içtiğim en güzel kaçak sigaradır.

  • van den budenmayer  (21.10.11 00:22:05)
prestige ilk başlarda zorlar seni ama bi hafta sonra alışırsın.
2,5 lira ise fiyatı hiç kaçırma derim.

zam olduğunda bizim burda bazı yerlerde zam yoktu aynı fiyattan alıyodu 20 tane aldım. bitsin bende prestige ye başlarım.

@lorenzen
kaçaklardan prestige,winston,parliament,marlboro en çok satılanlar.
genel olarak hepsi vardır.
  • xxfastboy  (21.10.11 01:04:57)
bu sigarayı d. bayazıttan 1,5 tl'ye alıyorlar. getirtme şansınız varsa içmek için extra bir sebep olabilir.

  • anonimyususer  (21.10.11 11:51:57)
parliement'in aynısı. seviyosan güzel.

  • olivia  (21.10.11 21:28:11)
o kaçak sigaraların gelirlerinin pkk ya gittiğini bilmenizi istiyorum. ben de sigara kullanıyodum prestige marka kaçak sigara ucuza geliyo diye 3-4 paket alıyodum toplu olarak daha da uyguna geliyodu taki bu bilgiyi edinene kadar lütfen duyarlı olun ve kaçak gelen bu tür ürünlerini alarak pkk ya isteyerek veya istemeyerek, bilerek veya bilmeyerek lütfen duyarlı olunuz.

  • shbz  (23.10.11 03:22:57)
vigor onerırım. prestıge'e oranla saglam gıbı geldı bana.

  • aristocrazy  (28.10.11 03:35:08)