20 Haziran 2008 Hırvatistan Türkiye Maçı ve Sorular

1. Bu maç rekorlara girer mi?
2. Maçın hakemi dövüldü mü, maçtan sonra dövülen hakem sorun çıkartır mı?
3. Kalp krizi geçiren var mı, benim kalp sorunum olmamasına rağmen kalbim ağırdı, her an kalp krizi geçirecek gibi hissettim de , herkes de olabilir mi bu?

Türkiye!!!!

ben de bir soru sorayım bari grup maçlarında görülen sarı kartlar siliniyor demişlerdi ama tuncay bu maçta sarı kart görüp cezalı duruma düştü yalan mıydı kartların silinmesi?

  • zeox  (21.06.08 01:44:04)
@zeox

çeyrek finalden sonra silinecek

www.ntvmsnbc.com
  • ermanen  (21.06.08 01:48:01)
zeox,

sanirim onu acikladilar gecen gun. arka arkaya iki macta alinca sari kartlarin cezasi silinmiyor dedi bir yorumcu. ne kadar dogrudur bilmiyorum ama mantigi bu olmali.

ceyrekten sonra silincek olayi kafami karistirdi , edit.
  • la traviata  (21.06.08 02:06:30 ~ 02:07:18)
saçma bir şey olmuş orda, yarı finalde oynatacak adamımız kalmadı bu arada

  • zeox  (21.06.08 02:13:11)
kartlar siliniyor ama cezalar silinmiyor. tuncay, arda hala cezalı.

  • tom riddle  (21.06.08 02:20:31)
1- ne açıdan rekorlara? bildiğim iki tane rekor var bu maçla ilgili, türkiye'nin avrupa şampiyonalarındaki en büyük derecesini yapmasını sağladı. diğeri de semih'in avrupa şampiyonaları tarihinin en geç golünü attı.
2- evet dövüldüyse cezasız kalmaz.

  • baldur  (21.06.08 10:59:57)
maçın hakemi dövüldü mü? o nası ya? haberlerde yok öyle bir şey?

bir de, evet, iki kişi kalp krizinden vefat etmiş türkiye de.
  • lovemyself  (21.06.08 14:54:59)
sakatlıklar da silinse keşke.

  • nihilanth  (21.06.08 16:38:08)
rekor derken sanirim semih avrupa kupalarina hatta tum futbol istatistiklerine gore bir macta atilan en gec golu atmistir.

  • hollandabocegiilesevismek  (21.06.08 16:53:57)