kaymaz bot

sevgili suserlar

zatım anadoluda akademisyenliğe başladı

şartlar pek çetinmiş buralarda, bugün 2. dolumuz yağdı hatta

buralarda kaymayacak, kışın ortasında çanak kırma riski taşıtmayacak bir bot var mıdır bildiğiniz?

harley, cat, dr marten vd? öncelik kaymamasıdır.

cvp verecek dostlara şimdiden teşekkürlerr...

Camel timberland polo kullandım hiç biri de kayma yapmadı o açıdan tecrübelerime dayanaraktan tavsiye edebilirim.

  • skywalkeremre  (13.10.11 00:20:54)
vibram tabanlı botları tercih etmelisiniz. outdoor mağazalarda bulabilirsiniz, normal botlara göre birazcık daha pahalı olabilirler ama..

indirimdeyken hi-tec marka bi bot almıştım üniversitenin ilk yıllarında. bizim kampüs bilidiğin kayak merkezi kıvamındaydı. kar, tipi, kışları felaket.. aldığım botlardan sonra ayaklarım bir kere bile ıslanmadı, karda kayıp hiç düşmedim. kaç sene oldu hala taş gibi..
  • toshiro  (13.10.11 00:26:37 ~ 00:34:25)
volverine tavsiye ederim.

  • replades  (13.10.11 00:26:57)
ben dr martens kullanıyorum ve memnunum. bence kaymıyor. tamam bir ugg kadar ısıtmıyor ama yün çorap kombosuyla gayet nefis.

adidas'ın botlarından da almıştım fakat normal bir ayakkabıdan 5 kat daha fazla kayıyor adidas botlar. cat de mahvetti ayaklarımı, onu hiç tavsiye edemem.
  • kayranin kedisi  (13.10.11 01:02:12 ~ 01:15:16)
Flo'dan geçen sezon kar botu aldım, hala orada satılıyordur sanırım. Altında çivileri falan var, yoğun kar yağışı olduğu zaman açıyo'sun o çivili kısmı, hiç kaymıyor. Bu özelliği dışında sıcak tutuyor, ağır değil, kaba değil, üstelik fiyatı da uygun. (100 tl civarında idi.)

  • buf-e kür  (13.10.11 01:08:35)
aksine vibram taban alma derim zira vibram taban denen bot yagmurda buz pateni gibi kayar @kayranın kedisinin bahsettigi sorunda bndan kaynaklanıyor. eğer bol yagmur yagan yerse önermem.

  • exodia  (13.10.11 01:11:09)
@exodia, ben de hiç öyle bir sorun olmamıştı ama.

  • toshiro  (13.10.11 01:17:39)
her kış uludagdaki herhangi bir tırmanıştan dönerken bursa teleferikten kayarak inmeme sebep olmuş bir cinstir.

  • exodia  (13.10.11 01:48:33)
Vibram in tek cesidi yok yahu, buz ve kar icin olanlari var vibram in.

  • bryan fury  (13.10.11 02:40:24)
harleyin klasik (topuksuz olanı) modelini tavsiye ederim.

  • neysene  (13.10.11 07:57:43)
ben belleville diyorum.

  • bryan fury  (13.10.11 10:26:42)