iphone 4 almanın en iyi zamanı?

Şimdi sevgili fanboy'lar,

Geçenlerde gittigidiyor.com'daki iphone ilanlarını sormuştum size nasıldır güvenilirmi alayımmı diye "iphone 5 çıkacak bekle biraz fiyatlar düşer" demiştiniz. 5 çıkmadı malum, iphone 4 almak için beklemek iyimidir peki hala? Yani iphone 4s çıkınca i4 fiyatları düşer mi? Yoksa hiç bekleme sen bu ara kendine al bir yerden mi diyorsunuz?

RIP Steve...

duser haccım duser bekle turkiyeye gelsin adam gibi herkez cossun alsın i4 o zmana alırsın

RIP Steve
  • GibsonRules  (07.10.11 11:08:28)
düşer düşer..

edit: ben düşer dedim de türkiye'deki fiyatları kastediyor idim.. eğer amerika'dan alma şansın varsa sıfır, unlocked ve 8gb versiyonu zaten 549 dolar.. hatta ikinci el alsam da olur falan diyorsan 16 gblıkları 350-400 dolar civarına iner en az diye düşünüyorum..
  • buzzlightyear  (07.10.11 11:08:48 ~ 17:51:02)
Peki tahminen ne kadar sürer bu aletin gelmesi ve i4 fiyatlarını aşağıya çekmesi 2-3 ay felansa hiç beklemem :)
Mesela şu aletin fiyatı uygun bence: urun.gittigidiyor.com
Yani başkasına ABD'den getirsem bile aşağı yukarı bu fiyata denk gelmiyor mu canlar? Bunun kayıt, kilit kır, gever felan derdi yok sonuçta! ne dersiniz?
Şu alet bu fiyata iyi değil mi yani yoksa illa bekle mi diyorsunuz?
  • cinematography  (07.10.11 11:16:15)
kayıt 5 lira hocam sorun o değil sen biraz daha bekle elbet duscek

  • GibsonRules  (07.10.11 11:17:28)
düşmesini beklersen sonu gelmez o işin panpa.

sonuçta iphone 4 yerine alacağın şeyinde fiyatı düşecek. bu işin doğasında bu var
  • tantunisultansüleyman  (07.10.11 14:26:57)