sevgiliye hediye. (yıl dönümü)

birinci yıl dönümü için hediye almak istiyorum ama pek param yok. o yüzden bir kaç öneriye ihtiyacım var.

yaşlarımız 18,
kızımız resim öğrencisi,
david bowie hayranı.

aslında bir mp3 çalar alıp, içine kendi kendime evde kaydettiğim bir kaç cover şarkıyı koyup vermek vardı aklımda ama. orta halli bir mp3 çalar da 70 liradan aşağı olmadığı ve benim de o kadar param olmadığı için, daha farklı fikirlere ihtiyaç duyuyorum.

lütfen. :(

mp3 yapma, audio cd yap şarkıları

  • thewishcaster  (26.09.11 14:56:15)
takım tutuyorsa
www.hediyedenizi.com

  • technicalte  (26.09.11 15:25:02)
kendin bişeyler yap bence.. ne bileyim ikinizin resmini çizip çerçeveleyip ver.. güzel ya da profosyonel olmasını çok takma.. yani yeteneksiz olduğunu düşünüyosan onu sil kafandan.. içinden gelerek ve özenerek yaptığın herşey bi şaheser olur çünkü.. ya da ne bileyim kumaşlardan mumaşlardan kese biçe biraz dikerek kuklalarınızı yap.. bak araştır internetten el yapımı şeylere..ne bileyim evde bak malzemelerine bişeyler uydur ama handmade olsun.. hele ki resim öğrencisi için çok değerli olur bence senin yaptığın ve başka hiç bir yerde eşi benzeri olmayan bi hediyeye... (e bi de kızsa süper duygusalda olur kızlar, değer bilirler o açıdan..)

  • zoyee  (26.09.11 15:31:38)
şu kukla fikri çok hoşuma gitti. çok teşekkür ederim.

  • d'arc  (26.09.11 16:46:11)