atv-uydu-euro 2008

biz uydu kullanıcıları şifre uygulamasına maruz kalacak.
sorum o dur ki bunu izlemenin bir yöntemi var mı? şifre nasıl edinebiliriz vs.ne yapacagız yahu?.
başka kanalalr verebilir mi uydudaki.bir önceki turnuva da denk gelmiştim sanki ama..
bi yardım

Geçenlerde Eurosportta tanıtımını gördüm sanki. Bir yayın akışını kontrol et istersen. Veriyorsa harika olur, vermiyorsa da vermeli :) Atv'nin gudik spikerlerini ve saçma yorumlarını dinlemek istemiyorum bende açıkçası. Gerçi sanırım Lig Tv de veriyor Maçları. Bir nebze daha iyidir en azından.

  • villeneuve  (06.06.08 15:37:28)
yayin sifresi herkese iletilecek diye duydum. bu tabiki yalnizca bir duyum

  • trimpot  (06.06.08 16:49:21)
bugün internethaber'de yayınların sadece avrupa için şifreleneceği türkiye'de herhangi bi şifreleme olmayacağı yazıyordu. şimdi tekrar baktım kaldırmışlar haberi. türkiye'ye şifresiz diğer yerlere şifreli yayını nasıl sağlayacaklar bi fikrim yok,uydurma gibi geldi.
şifrelenirse biss denen yöntemle şifrelenir,fox'un tv8'in maç yayını yapınca şifrelendiği gibi. kumandayla girilen 15 20 haneli bi kodla hemen çözülüyor o zımbırtı.

  • ravioli  (06.06.08 17:29:28)
  • im2shy  (07.06.08 00:12:10)
sitedeki "daha önce de herkes tarafından kullanılan ve kumandadan girilebilen çok basit bir şifre" ibaresinden kasıt '100000000' olsa gerek (sıfırların sayısını tam bilmiyorum, aldığı kadar).

  • hulleci  (07.06.08 03:18:19)
  • entrapmen  (07.06.08 11:36:07)