araba yarışı tavsiyesi

arkadaşımla araba yarışı oynamak istiyorum karşılıklı.bunun için en iyi oyun hangisidir.bilgisayar için tabi.
şöyle arabaya yön verince aptal aptal gitmeyecek, yola tutunacak, kaymayacak, oynanabilirliliği yüksek, mümkünse hızlı, zevkli bir yarış arıyorum?
piyasadaki oyunlardan pek haberim yok.

(ha bu arada karşılıklı dediysem şeyi kastettim. bilgisayara takılan kollarla karşılıklı oynamak istiyorum. farklı bilgisayarlar değil ?)

eskilerden need for speed porshce unleashed vardi. cok ki$i olunca feci zevkli oluyor kar$im.
edit: ha bi de bmw m3 challenge var. o da superdir. ozellikle mouse ile oynamasi cok zevkli ve gercekci oluyor.

  • sourlemonade  (04.06.08 18:27:52 ~ 18:29:33)
ben en son need for speed 2 yi oynamıştım çok zevkliydi. bu carbon, san andres falan tarzı değil di mi bu? öyle görev falan istemiyorum.yarış sadece..indireyim unleashed i?

  • x factor  (04.06.08 18:33:01)
yok gorev morev kar$im. indir. sevinsin coluk cocuk.

  • sourlemonade  (04.06.08 18:34:35)
need for speed serileri işte senin aradığın. bildiğim bütün nfs'ler hızını hissettiren, yolu tutan, oynanabilirliği yüksek oyunlardır.

  • tom riddle  (04.06.08 18:47:14)
lotus 3
tek bilgisayarda oynayabilirsin.
1.4 MB
  • desdinova  (04.06.08 19:37:09)
(bkz: live for speed) aynı bilgisayardan oynanıyor muydu emin değilim ama muhtemelen olması lazım.

  • nihilanth  (04.06.08 20:38:28)
live for speed aynı bilgisayardan oynanmıyor
+
o oyun araba yarışı değildir, araba simülasyonudur.

arkadaş oynanabilirliği yüksek, hızlı, zevkli, tutunacak, kaymayacak falan demiş.
bu oyunda bunların hiçbiri yok ki.
  • desdinova  (04.06.08 20:47:28)
gran turismo

  • bryan fury  (04.06.08 23:07:08)
son zamanlarda pc için, eskisi kadar güzel h2h yarış oyunları yapılmadı.

bu bağlamda eskilere dönüş yapılabilir diye düşünüyorum. hele ki şöyle bir pentium 2 ve voodoo3 falan varsa, "işe yaramaz" gözüyle bakılan bilgisayarınız harikalar yaratabilir..

oyun olarak need for speed 3 high stakes, need for speed 2 se (+glide desteği), need for speed 4 oynanabilir. Porsche unleashed i lan üzerinden oynayabilirsiniz.
Playstationunuz varsa gidin Gran Turismo 4 alın, zenginseniz PS3 alıp Gran Turismo 5 alın..
  • pozzecco  (05.06.08 03:49:27)
gta2

  • winsome  (05.06.08 07:38:12)
desdinova, live for speed'in tanımını yapmayalım. "o oyun araba yarışı değildir simülasyondur" demişsin. "o araba yarışı oyun değildir" demen gerekirdi aslında ;) ezcümle, biliyorum simülasyon olduğunu.

ayrıca oyuna ekleyeceğin scriptlerle dilediğin şekle sokabilirsin, yola tutunur, kaymaz.. hızlı gider gitmez vs.

oyun öğrenildiği zaman zaten diğer araba yarışları gerçekçi gelmediği için bundan iyisi olmuyor. kısaca zevki sonuna kadar veriyor. araba yarışı oyunlarındaki gibi sıkmıyor..

ha, aynı bilgisayardan oynanmıyorsa zaten yine işe yaramayacak dediğin gibi.
  • nihilanth  (06.06.08 02:54:43 ~ 02:56:41)