Makedonya - Üsküp

Makedonya ya gidesim var, gidesim olmasının temel nedenleri yakın yollu ve vizesiz olması, nasıl gidilir nerede kalınır ne yapılır bilgisi olanlar gidenler paylaşabilirlerse sevinirim. İstanbul'da ikamet eden bir insanım, haftasonu bilemedin 3-4 günlük bir program istiyorum askerden yeni döndüm çok deli gezesim var,saygılar sevgiler.

o civarlara kosova'ya falan benimde gidesim var hatta başka işim çıkmasa 19 mayısta gidecektim:( velhasıl aşağıdaki adreste oldukça detaylı bilgi ingilizce olarak var.

wikitravel.org
  • eksi daglarinin aslani  (03.06.08 11:36:13 ~ 11:45:43)
üsküp'e 12 13 saatte giden otobüsler var istanbul'dan. aşağı yukarı 100milyon bilet.
ama bulgaristandan geçiş için transit vize lazım

  • ravioli  (03.06.08 12:25:59)
katil koc gidiyor makedonya'ya. bulgaristan uzerinden gidecegi icin bi problem olur mu bilmiyorum. istanbul'dan 8 saat oldugunu soylemisti makedon-turk karisimi arkadasim. devamli otobusle gidip geliyor.

  • osuruklu  (03.06.08 14:16:45)
bulgaristan üzerinden gidiyorsa 60 euro daha koy üzerine. vize.

  • cisimi yapiyom popom kuru kaliyo  (03.06.08 16:31:51)
thy'nin haftanın 111lerinde haziran sonu istanbul-üsküp çift yön 111€, varsa almak lazım derim.

  • anatomik durus  (03.06.08 17:40:53)
www.alparturizm.com

ben bununla gitmiştim ama ayarlayan bir başka aracı tur vardı. bir bakın isterseniz. tavsiye ederim. iyi gezmeler.
  • parabellum  (03.06.08 23:45:54)
ohrid e de uğramanı tavsiye ederim. ben aşağıfaki firma ile gitmiştim:

www.zenith-tour.com
  • delidir yakalayin  (04.06.08 09:39:50)