İzmir - Koşu - Derece

Bir arkadaşla muhabbeti oldu da. size bir kaç sorum var;

1-halısaha'da 20 dakikalık kondusyonu olan ham bi bireyim. 2-3 hafta icinde 2600m'yi 12dk'nın altında koşabilir miyim, koşulur mu?

2-İzmir'de böyle mesafesi net bi şekilde belli olan halka acık bi koşu pisti var mı?

3-Atatürk Stadı'na falan el kol sallayıp giremeyiz di mi?

4-Olaya ilgi duyup da "aa ben de gelirim" diyen var mı? tek koşul kondusyonu -'lerde olacak. zira yetişemem ben.

izmir'de fuarın içindeki koşu pistini deneyebilirsin. uzunluğu ne kadardı hatırlamıyorum ama yazıyordu sanki oralarda bi yerde. ya da kordon da olabilir. ayrıca sen hatırladığım kişiysen ve hala aynıysan 2-3 hafta içerisinde zor gibi geliyor bana eheh. imkansız değil tabii ama.

  • tepedeki psychedelic adam  (06.09.11 15:10:37)
google mapsten sahil şeridinin uzunluğuna bakıp ferah ferah koşabilirsiniz bence :).

  • saiko  (06.09.11 15:14:44)
ahaha 84 kiloyum şu an abi. basket maçları dışında sportif bi aktivitem yok bu aralar... eskiden koşu konusunda cok iyiydim. şimdi hırs yaptım net :(

  • x factor  (06.09.11 15:18:09)
koşarsın hacı hemde rahat koşarsın.
tempona dikkat et ve burundan nefes alıp ağızdan vermeye çalış.
hadi hayırlı olsun
  • seyduna6687  (06.09.11 15:45:25)
göztepe sahilinde 0 noktası var ve tabelalar var 100m 200m 500 1000...gidiyor öyle

  • Thunderbirds  (06.09.11 15:59:16)