oyun konsolu alacağım

Ps 3

Xbox

Wii

artıları veya eksileri nedir

Ps 3
+ Exclusive oyunları nispeten fazla ve şahane.
+ Move, bence Kinect'ten daha kullanışlı ve hissiyatı daha iyi ama bu benim düşüncem.
+ Bildiğim kadarıyla PS Network bedava.
- PS Network, Xbox Live kadar başarılı değil. Ayrıca güvenilir hiç değil.

Xbox 360
+ Exclusive oyunları gayet iyi.
+ Xbox Live çok gelişmiş. Kesinlikle en iyisi.
+- Kinect oyunları sana göreyse çok eğlenirsin, bence fazla kötüler. (Dans oyunları hoş ama)
- Exclusive'leri çok az.

Wii
+ Nintendo oyunlarını ve o tarzı seviyorsan, fazla eğlenirsin.
- Casual.
- Fazla casual.
  • sesee  (04.09.11 10:45:32 ~ 10:46:33)
kişisel fikrime göre ps3 tek geçer adamım her yönden daha iyi ve yan aygıtları çok kullanışlı ve devamlı yenileri çıkıyor.

  • elohim  (04.09.11 11:30:17)
tek başına oynayacaksan ps3 ya da xbox, arkadaş çevren ya da kardeşinle falan oynayacaksan wii. (genelde kızlar ve çok oyun bağımlısı olmayanlar wii seviyor)

  • kayranin kedisi  (04.09.11 11:53:54)
PS3 türkiye'de sektörde en iyi konumda. Oyunlarını her yerden bulabilirsin. PS Network bedava ama Xbox'ın network üyeliği ücretli diye duymuştum. Öte yandan arkadaşın söylediği gibi exclusive'lerde PS3 daha avantajlı geliyor. Ancak Xbox'da insanlar orjinal almaya mecbur değil ancak PS3 için orjinal almaya elin mahkumdur.

  • nukleer fasist  (04.09.11 17:05:06)