istanbul-ankara arası otobüs firması

daha önce böyle bi kaygım olmadığından, bana kalırsa metro turizm'e atlar giderim. var mıdır başka tavsiyeniz?
ama daha tecrübeli arkadaşların alternatif yolculuk önerilerine de açığım.

anadolu turizm. şiddetle tavsiye edilir :)

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (28.08.11 14:16:26)
@tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz
malesef o firmanın istediğim gün ve saatte seferi yok. teşekkürler :)

  • take me rufee2  (28.08.11 14:23:25 ~ 14:23:41)
istanbul-ankara yolculuğu yapmadım hiç kendisiyle ama 6 yaşımdan beri her türlü yolculuğumda elimden geldiğince istanbul seyahat'i tercih ediyorum. şu güne kadar en ufak bir terbiyesizlikle, hatayla karşılaşmadım. fiyatı da hiç fena değil bana kalırsa.

şimdi baktım da, bugün 2 otobüs var sanırım, ilkine baktım internetten rezervasyonda bilet 27 lira.
  • der meister  (28.08.11 14:24:53)
okul dolayısıyla ayda 2 kere gidip geliyorum,hemen her turizmi kullandım diyebilirim.artık hepsi yeni araçlar kullandıklarından sorun olmaz bence.

ben alternatif kısmına el atmak istiyorum.Yüksek hızlı tren bağlantılı tren ile gidiniz.gerçekten zevkli oluyor hele yanınızda birisi de varsa daha da güzel :)
eğer eşyalarınız ağırsa otobüsü kullanın,eskişehirde tren değiştiriyorsunuz çünkü 5 dk engelli yarış pisti gibi oluyor orası :)
  • free bird  (28.08.11 14:33:25 ~ 14:34:18)
kamil koç iyidir.

  • in vino veritas  (28.08.11 14:33:25)
anadolu turizm diyorum ben de.

  • bitter cikolata  (28.08.11 14:36:57)
kamil'in her yarım saatte bir arabası olur. bayramlarda 10dk'ya iner. nilüfer iyidir. metroya sakın binme. bol çocuklu aileler tercih ediyor ve arabaları çok rahatsız.

  • hia  (28.08.11 15:28:23)