Çeşme'de camping

Merhaba, çeşme'de camping alanı arıyorum. İlk defa campingde kalacağım için merak ediyorum ortam nasıldır? Gündüz eşyaları bırakabilir miyiz falan? Bir de fiyatlar ortalama ne kadardır? Yardımcı olursanız sevinirim

2 ay önce kendimizi yollara vurup otostopla gittik. çeşme merkezde bir evin bahçesine, ılıcada shereton oteline 50 metre mesafede, plaja çadır kurmak zorunda kaldık.

öğrendiğimiz kadarıyla kamp alanları varmış ama kaldırılmış. plajları da parayla satmışlar

gidip görmedim ama şöyle bir şey: www.genclikkamplari.gov.tr
  • cokta cokoprens  (18.08.11 01:03:00 ~ 01:06:16)
plajda çadır kurmak güvenli miydi peki?

  • bluetack  (18.08.11 01:08:57)
kendimize güvendiğimiz için bir sakınca göremedik. hırsızlık için soruyorsan; değerli eşyalarını çadırda bırakmazsın zaten

  • cokta cokoprens  (18.08.11 01:13:29)
karışan bulaşan oldu mu anlamında sormuştum ama zaten çadırı ve çantaları tüm gün taşımak da zorlar biraz, sadece tek gün kalmayacağımız için

  • bluetack  (18.08.11 01:16:01 ~ 01:16:23)
çadırı ve çantaları plajda bıraktık, geri döndüğümüzde hepsi yerindeydi.

biz 2 gece kaldık ılıcada, 3.gün çadırı toplarken görevli olduğunu söyleyen bir kişi, plajın sahibi olduğunu buraya çadır kuramayacağımızı söyledi. zaten ayrılıyorduk. bir de şöyle bir şey var: gece geç saatte kumsala ulaştık o yüzden ayı gibi shereton otelin yanına kurduk çadırı. kıyıya köşeye kurarsanız bir şey olacağını sanmıyorum.

he kişisel fikrimi sorarsan memnun kaldın mı? hayır. çok pahalı. daha nezih bir bölgeye gitmenizi öneririm. kuşadasında var böyle bir kamp alanı. günlük 13 liraydı yanlış hatırlamıyorsam
  • cokta cokoprens  (18.08.11 01:28:16)