boğaziçi kampüsü

boğaziçi üniversitesi öğrencisi değilim. yarın liseye giden kuzenimi alıp üniversite kampüsünü gezdirmek istiyorum, gaza gelsin diye.

sorgusuz sualsiz giriş yapabilir miyiz kampüse?

evet ise anadolu yakasından nasıl giderim kampüse?

bir de itü kampüsünde durum ne? itü ve boğaziçi'ni görmek istiyor.

*itü maslak kampüsü

Valla biz bodoslama girmişik.

  • fortisvita  (13.08.11 00:16:42)
valla ben de bodoz girmiştim, hem de bu güngörende mi ne bomba patladığı akşamdı, "abi taksim çok bozuldu" filan diyerek (istanbula dair bişeyler söylüyor olmak için) girdik hiç güvenliğe bakmadan sorun çıkmadı.

  • paltar yuyan masin  (13.08.11 00:23:37)
1 seneden biraz fazladır bu okuldayım(boğaziçi), henüz kimse kapıdan girerken kimliğimi sormadı.

rahat olun yani.
  • cro magnon  (13.08.11 00:27:40 ~ 00:27:59)
boğaziçili olarak;
43R,559C,59R,59RS otobüslerinden biriyle üniversiteye ulaşabilirsin. Ya da sahil yolunda(beşiktaş-sarıyer güzergahı) boğaziçi üniversitesi durağında inip bebek yokuşunu tırmanabilirsin. Kimlik sormuyorlar, sorsalar da gezmeye geldik dersen birşey olmaz.

  • zamanin otesinden gelen edit  (13.08.11 00:28:15 ~ 00:29:50)
itü'nün hangi kampüsüne gideceksiniz? gitmeden önce bi telefon açın. çünkü kolay kolay almazlar.

  • hia  (13.08.11 00:47:42)
metrobüsle gelin. zincirlikuyudan hisarüstü otobüslerine binersiniz.

  • mea maxima culpa  (13.08.11 00:49:55)
İTÜ maslak kampüsüne girebilirsiniz, zaten herkes giriyor.
formalite icabı kimlik isteyebilirler %1 ihtimal
ona da paso göstersen yeter, öğrenci olman yeter
hoş, olmasan da girersin
  • technicalte  (13.08.11 00:55:38)