tüm işleriniz ters gittiğinde ne yaparsınız?

Yapacak herşeyi yapmışşsanız,yaratıcılığınızı son noktasına kadar zorlamıssanız,herşey sarpa sarıyor,yani berbat bir konumdasınız.

bi duş almak lazım, cenabetlik falan, büyük etken

  • bonjurkes  (05.08.11 21:38:47)
depresyona girme çıkması zor oluyor sonra.

  • mea maxima culpa  (05.08.11 21:38:56)
abi saçma gelebilir ama sahile iniyorum içkimi alıp. biraz küfür ediyorum falan filan. sonra da baştan başlıyorum artık.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (05.08.11 21:39:05)
sarpa sarıyor kısmını hayra yormaya çalışırım.üzerine düşmemeye çalışırım.ha çok fena bi durumdayım, evden cıkarım yürürüm uzun uzun.ağlarım sinirimi boşaltmaya çalışırım.

sanıyorum ki üzerine fazlaca düştüğünüz, gerçekleşmesini istediğiniz şey olmamış.belki başka güzel şeyler olacaktır.oyle bakmaya çalışın ve başınıza gelen her durumu normal olarak karşılayın derim.(bazen olmuyor bu, biliyorum.)

bi felsefecinin cok sevdiğim bi sözü var: acı çekmek yalnızca arzuların bertaraf edilmesiyle sona erdirilebilir.
  • manifeste  (05.08.11 21:46:48)
düz giderim.

  • ermanen  (05.08.11 21:47:18)
Yapacak her şeyi yapmadan önce ne yapacağıma iyi karar verememişim derim. Suçu her zaman kendimde ararım. Ders oldu derim.

  • vexations  (05.08.11 21:51:21)
Uyuyorum(13-16 saat). kalktığımda bakıyorum hayattayım şartlar hala aynı, eee? diyorum şimdi ne yapacük? Berbat merbat yaşamaya devam diyorum. Bir zaman sonra hayat güzel yaa diyorum. Artık çok mutluyum diyorum sonra yine başa dönüyorum...

  • kenar  (05.08.11 21:52:38)
valla bu şarkı geldi aklıma, sezen güzel yazmış:)

hayat zorlaşınca
çıkmaz sokaklarda soluksuz kalınca
azalınca manadan
seyyar sevdalarda parçalanınca

dil yetmeyince
göz görmeyince gönül hissetmeyince
kırılınca camdan kalp
dönüp yalnızlığa kilitlenince

o zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz
o zaman şarkı söylemeli çığlık çığlığa
o zaman yüreğin yükü hafifler belki biraz
o zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz
  • azeotrop  (05.08.11 22:03:14)
kafanı başka bi şeye vermediğin sürece geçmiyor o duygu. bir haftadır her boku deniyorum ben üstesinden gelemiyorum mesela. düşünecek ve üzülmeye değecek daha bi ton şey varken, ben en zor olanını çözmeye çalışıyorum. gittim az önce sahile bira içtim, ondan önce bi güzel ortalığa sövdüm, 13 saat uyudum, bilmediğim mekanlara gittim...

kafanı bi şeye vermedikten sonra o hep duracak aklının bi kenarında. verecek bi şey bulursan bana da söyle ama. zira ben bulamıyorum, bi de ona canımı sıkıyorum anasını satıyım.
  • ufukcel  (05.08.11 22:09:40)
Biri olmazsa öteki kesin ters gidiyor hayatta... hatta bazen o biri de ters gidiyor ötekisiyle beraber... ne yapıyorum o zaman.. ağlayıp sızlayınca beni rahatlatmıyor vesselam... oturup ölümü düşünüyorum... Ölmüş olsaydım bitmiş olurdu ama hala yaşıyorsam vardır bi hayır bu günler de geçer diyorum...
Beni kıran kızdıran bi insana işlerimin tersliğinden kastım, o zaman da ya hayatta olmasaydı bana bunları yaşatmasaydı, hakkını yemiyim şimdi güzel anlarımızda oldu iyi çoçuktu diyorum.
he onunla aramda olan "ya da olmayan :)" durumdan dolayı bugun ki iş görüşmem berbat geçse de, şu an ne kadar lafta onu suçluyormuş gibi olsam da geçip ayna karşına "itiraf et güzelim hayat böyle bir şey işte, biri her çelme taktığında bi görüşmeden olacaksan sen oohooo senle daha işimiz var" diyorum...

Sonuç :) yola devam ediyorum yeniden takılıp düşmek için belki, belki de koşarak engelsiz oohhh yandan yandan mutluyum aman da bi 9-8 lik :))
hayat bu belli olmaz... işler ters de gider düz de gider haroşa da olabilir... mühim olanı bırakmamak pes etmemek içimizde hep o "evet yeniden yürüyebilirim herşey bi gün daha güzel olacak" coşkusu hep olmalı bence....

Dipnot: amma dolmuşum yahu ;) biri bunu sorsa diye bekliyormuşumda haberim yokmuş :)
  • zasha  (05.08.11 22:38:05 ~ 22:39:42)
bira eşliğinde internet kasıyorum saatlerce aptal olana kadar, kafam dağılıyor, aptal olunca uyuyorum.

  • roket adam  (05.08.11 23:30:23)
kafanı o konulara takmamaya bak. oyun oyna. zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

sabırla merkürün ters gidişinin bitişini bekle. 26 ağustos'ta normale dönecek bu sefer :P
  • mea maxima culpa  (05.08.11 23:45:30)
bi sigara + 2-3 shot tekila.

  • bryan fury  (06.08.11 02:28:01)
İşle ilgili bir şeyse bir bilene danışırım. Duygusal bir şeyse o işin olmaması da sonuçta iyi olabiliyor.

  • sourlemonade  (06.08.11 06:30:29)