En hızlı nasıl giderim (İstinye - SAW)

Salı günü 18:30 da Sabiha Gökçen'den kalkacak uçağa İstinye Dereiçi'nden en hızlı nasıl giderim? Sabiha Gökçen'in önünden dahi geçmedim daha önce, nerede olduğunu bilmiyorum ama 17:45'te en geç orada olmam lazım ve İstinye'den de olabildiğince geç çıkmam lazım.

Deniz yolu ile karşıya geçsem bir anlamı olur mu? 4. Levent'ten otobüs varmış diyorlar, Taksim'den de Havaş varmış ama bana en hızlı ulaşım şekli lazım.

taksiyle.com'dan baktım 77 TL diyor, bu hizmeti mesela wingscard 2 kişi için 65TL'ye veriyor, shop&miles platinum 45,5TL'ye. Bu durumda taksi alternatif dışı kaıyor. Ancak daha ucuza transfer sağlayabilecek şoförlü özel araç varsa tanıdığınız onu da değerlendirebilirim. Araba ile gideceğimi varsayarsak kaçta çıkmam lazım İstinye'den sizce? 17:00 de çıksam yetişebilir miyim online check in yaptırsam mesela?

deniz otobüsyle kadıköye gidiyosun ordan da saw için ekspres hat var ona biniyorsun daha hızlısı olmaz.

  • nekodunlangafana  (03.08.11 11:02:09)
korsan taksi seçeneğini değerlendirin. tanıdıklarınız vardır mutlaka korsan taksi kullanan.

  • 9kuyruklukedi  (03.08.11 11:07:48)
www.securedrive.com.tr

buradan da fiyat alabilirsin. Anlaşmalı banka kartılarına da indirim sözkonusu. Ben bir kaç defa kullandım ve gayet memnun kaldım.
  • charlesbukowskiineksi  (03.08.11 11:20:54)
securedrive da bir seçenek

  • sli  (03.08.11 11:25:58)
istinyeden levente taksi.
Leventten direk otobüs.

  • gitti gelecek  (03.08.11 14:01:33)