jirki ve phytone nickli yazar

bu ikisi de ayni kisi ve bu kisi ayni anda 2 hesabiyla da yazarlik yapti sozlukte. sonra jirki nickini ustun gayretleriyle ucurttu simdi phytone ile devam ediyor. hani cift hesap kullanmak yasaktir ve bunu yapanlarin iki hesabi da silinir diyorlar ya moderatorler, inanmayin efendim onlara.

rahat rahat cift hesap alip kullanabilirsiniz. bundan once de sex addict nickli kisi aynini yapmisti. bi sorun olmuyor yani bilginize.

e zaten herkes 2 hesap kullanıyor ki, bu benim feykim mesela

  • bonjurkes  (21.07.11 22:29:30)
Bu gibi durumlarda moderatorlere haber veriyorsunuz, onlar inceliyor.

  • deckard  (21.07.11 23:02:12)
Ortada delil birakmiyorsa nasil suclayabilirsin ki. Adam farkli pcleri kullaniyo belki. Sirf entryleri andiriyor diye cift hesap damgasi vurulursa haksiz yere de ucurmalar gerceklesebilir.

  • durdenist  (22.07.11 10:24:45)
"pythone" isimli bir yazar kaydı mevcut değil ?

  • ssl  (22.07.11 10:37:18)
@ssl basligi bi daha oku.

@durdenist eksibition'a bak.
  • fundamental  (22.07.11 12:20:59)
doğru diyorsun. sex addict geri alındı hatta.

  • african rain  (22.07.11 12:22:47)
"pyhtone" isimli bir yazar kaydı da mevcut değil ?

  • ssl  (22.07.11 12:32:21 ~ 12:32:32)
simdi duzelttim.

  • fundamental  (22.07.11 12:52:53)
phytone yazamamış kimse.

www.eksisozluk.com

çift hesap kullanmak legalmiş diyeceğinize moderatöre durumu anlatsanıza? adamlar şüphesiz ki olan biten her şeyi hissederek önleyecek değil ya?
  • deckard  (22.07.11 12:56:16)
@deckard: sex addict için konuşuyorum, neden geri alındığı sorulmuştu alenen hem de. cevap veren olmadı bildiğimiz kadarıyla.

  • african rain  (22.07.11 13:04:20)
@deckard, boyle bir gorevim oldugunu dusunmuyorum.

ki moderatorler degil miydi "biz uber muthis guclerle tespit ediyoruz cift hesaplari" diyen.
  • fundamental  (22.07.11 13:04:22)
@african rain

ben sordum ssg bizzat almis sex addict'i.
  • fundamental  (22.07.11 13:05:27)
fundamental, böyle bir göreviniz olduğunuzu kim söyledi ki? buraya soru açarak "moderatörler niye bir şey yapmıyor" diyeceğinize moderatöre haber vermeniz gerekir diyorum. bir şeyi de nasıl yazılmışsa öyle anlayın. daha açık nasıl yazabilirim bilmiyorum.

moderatörlerin über güçlerle tespit edeceğiz lafını bile yanlış anlamışsınız. onlara şikayet gelecek, çift hesap kullanıp kullanılmadığını tespit edecekler. bu kadar basit.
  • deckard  (22.07.11 14:11:56)
deckard ben niye bir sey yapmiyorlar falan demedim. cift hesap kullanmak sorun degil hepiniz kullanabilirsiniz dedim. yani bir sorun olmuyor bosuna korkmayin dedim.

  • fundamental  (22.07.11 14:45:12)
işte öyle bir şey yok. bal gibi de uçuruyorlar. yazılanlardan, sorun olmayacağı şeklinde bir çıkarım yapmanıza anlam veremedim.

gelen şikayetleri tespit ederken kullandıkları yöntemleri kullanıcılara paylaşmıyorlar sadece. belli ki yöntemlerini açıklarlarsa suistimal edilebilir bir şey.
  • deckard  (22.07.11 14:54:24)
valla elimizde iki tane ornek var ve ikisi de senin aksini isaret ediyor. birisi sex addict digeri jirki.

  • fundamental  (22.07.11 15:17:56)
yahu sex addict'in olayı farklıydı. durumu uzun uzun açıkladı ve ssg'nin insiyatifinde geri alındı. jirki olayını da baktım kimse iletmiyor, ben ilettim moderatörlere. incelemeye aldıklarını söylüyor. daha tartışma aşamasındalar yani. ışık hızında mı karar versin adamlar? nasıl bir kafa yaşıyorsunuz anlamıyorum.

  • deckard  (22.07.11 15:23:49)