Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü Birinci Öğretim Ders Saatleri

Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü'nün (birinci öğretim) bu seneki ders programına nasıl ulaşırım? İnternet sitesinde şöyle bi program var

fef.marmara.edu.tr

Linkte 2009-2010 Güz yazıyor, açılan sayfada 2008-2009 Bahar yazıyor. Ders kodlarına bakınca Güz programı. Kafam karıştı iyice. Ders programı her dönem aynı, o yüzden mi böyle oluyor acaba?

Eğer saatleri böyleyse ona göre iş-güç bakacağım. Hatta arkadaşınız varsa, sorarsanız iyi olur. Benim nesil çoktan mezun olup evlenmeye başladığından sorabilecek kimseyi bulamıyorum.

Marmara üniversitesi öğrencilerinin kullandığı bi forum/sözlük falan varsa gidip birilerine bakabilirim. Fakat aradığım kadarıyla aktif bi öğrenci sitesine rastlamadım.

Tercihlere kadar İstanbul'a gidip gidemeyeceğim muamma, bölüm hakkında pek bilgi de bulamıyorum. En azından şu olayı netleştirsem iş arama açısından güzel olacak.

fen-edb fakültesinin web sayfasından çok şey beklemişsin dostum, yo dostum yo...
bizde her şey okula gidip panolardan öğrenilir.

  • byzgms  (21.07.11 07:29:15)
lan yıl oldu 2011, 10 sene olmuş ben marun fef'e gireli. bi arpa boyu yol alamadılarmı yahu. helal

  • arnatuile  (21.07.11 09:53:14)
Daha önceden bilgisayar mühendisliği okudum, ordan alışmışım herhalde. Bizde tüm ödevler, quiz'ler, assignment'ler, hatta o hafta derste anlatılan konunun pdf'i falan asistanlar tarafından ders sayfasına konurdu.

Bu bölümü de kafaya koydum, yazıcam artık. Umarım zamanla alışırım düzenine. Peki, final notları/dönem sonu notu falan hiç mi bi şey yazmıyor internet sitesinde veya öğrenci bişeybişey sistemlerinde?
  • gofs  (23.07.11 00:29:44)