Bahçelievlerde Kiralık Daire ( aranıyor) - basın sitesi civarı

Evlilik öncesi en sıkıntılı olaymış bu ev arama olayları . benimde aklıma siz duyurucular geldi yardım konusu olunca , eşim öğretmen olarak atandı bahçelievler siyavuşpaşa ya ( mahmutbey caddesine çok yakın ) bu nedenle bahçelievler basın sitesi etrafında ev aramaktayım . burda oturan yada tanıdıkları olanlar varsa eve aramaktayım. bütün adam gibi evleri emlakçılar kapmış bende en son çare düşünüyorum emlakçı bataklığına düşmeyi . oyeni evleneceğimiz için ev güzel olsun istiyoruz haliyle . 700- 750 en fazla vereceğimiz aylık ücret. gören bilen varsa yardım etsin . teşekkürler şimdiden .

Dediğin fiyata Basın sitesinde iyi bir ev zor olabilir.Bence mahmutbey caddesi ile dereyolu arasında kalan kısım fiyat olarak daha uygundur.

  • nihatro  (19.07.11 19:58:22)
haklısınız ama sahibinden.com da güzel evler görüyorum 700-750 civarları ama bahsettiğim gibi hepsi emlakçıdan . bir kirada onlara vermek insanın canını sıkıyor açıkçası .

  • cccp  (19.07.11 20:13:06)