Kanada

Şimdi arkadaşlar ben çok yakın zamanda Kanada'ya gideceğim ve orada bir ay kadar kalacagım. Kanada'nın Vancouver bölgesi bu arada. Sanırım prizlerde bir voltaj farkı gibi bi şey varmış? Ne yapmam gerekir? Buradan bir şey almalı mıyım? Ya da nasıl ögrenirim? Bir de nokia 5800 telefonlar tribandlı mıdır?

fiş olayını onların hava alanında ya da türkiyeden uçağa bineceğin hava alanında halledebilirsin. Atatürk hava limanında satan bir yer vardı mesela.

  • schizophrenia  (30.06.11 02:00:15)
Adaptörü Media Markt vb. teknoloji mağazalarından da alabilirsin. 60-70 TL arası fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. 5800'ı da Kanada'da kullanabilirsin.

  • experia  (30.06.11 03:08:20)
vancouver'dan alacaksan dollarama'da ucuza bulabilirsin. robson street ustunde canadian greetings'de de bulabilirsin.

ya da vaktin varsa ver simdiden siparisini
www.dealextreme.com
bikac haftaya vancouver'da olur.

fazla guc tuketen aletler eger adaptoru yoksa bu donusturuculerle calismaz haberin olsun. telefonda falan sorun olmaz da, tras makinasi, utu vs.
  • ocaan  (30.06.11 04:38:15)