7/24 uyuklayan hatun

saygıdeğer duyuru ahalisi,
söylemesi ayıp benim bi manita var, sürekli uykusu geliyor. film izlerken, tiyatroda, arabada, takside vb. ve işin ilginci gerçekten de uyuyor... önceleri sıkıldığı baydığı için diye düşünmüştüm ama cem yılmaz gösterisinde de uyuyunca durumun ciddiyetini anladım. kız bildiğin uyudu lan. cem yılmaz görücek de diline sakız olucaz diye bunu koltuğun altına sokucaktım o derece..

böyle olduğunda uykusunu kaçırmanın bikaç yolu oluyor tabi ama o da her zaman çalışmıyor.. örneğin dışarı çıkıcaksak uykusu kaçıyor gibi geliyodu ama olmadı, benle mi ilgili lan dedim baktım arkadaşlarıylayken de uykunun dibini görüyo herkesin dilinde bu hatunun uyku hali..

bu arada geceleri gayet uyuyor, uykusunu alıyor, gün içerisinde çok koşturmaca yorgunluk halinde olmasa da bu yaşanıyor. yani bu durum günlük uykusu ile korelasyonlu bir durum değil..

nedir bunun sebebi kime sormak kızı kime göstermek lazım gelir?

öyle olsa bu versiyon böyle demek ki derim de yok abi hatun daha müzdarip bu durumdan

  • amiga 500  (27.06.11 18:34:03)
dırdırı vırvırı yoksa kalsın öyle bence. kurcalama fazla kafanı dinle. yoksa fırtına öncesi bi sessizlik olabilir mi? kıllanmadımda değil.

  • purplelizard  (27.06.11 18:35:33)
abi cem yılmaz'da uyudu hatun ya ötesi var mı :) zaten ayıkken de dırdırı olan kafa düdükleyen bi hatun değil. önce ben de kıllandım da pek bi fırtına havası yok daha çok sessizlik durumu :)

  • amiga 500  (27.06.11 18:41:27)
tr.wikipedia.org

yani uyku hastalığı olabilir mi ki?
  • vexations  (27.06.11 18:42:54)
hocam tıbbi bir sorun olabilir. bir doktora gözüksün.
hipotiroid olabilir.

  • unalub  (27.06.11 18:48:25)
Eski kültür bakanı Atilla Koç da sürekli uyuklardı. Vikipedia'dan alıntı:

"Toplu mekanlarda da zuhur eden uyuklama problemi ile basının özel dikkatini çeken Atilla Koç'un sonradan ABD'de yaşayan bir Türk doktorun uyarması ile polisomnografi çektirmesi sonucunda uyuklamaların tıkanmaya bağlı uyku apnesi hastalığından kaynaklandığı ortaya çıkmış olup, uygun tedaviyle uyuklamaları kesilmiştir. Kendisi de bunu NTV'de bir canlı yayın sırasında belirtmiştir."
  • mr vodka  (27.06.11 18:52:56)
depresyonda da olabilir. şu an sorunu yok dersen geçmişinde olan bişeyi o bile farkında değilken bilinçaltından etkiliyo falan olabilir. bi psikiyatriste görünmesinde yarar var çünkü çok az uyumak ya da çok fazla uyumak depresyon belirtisi.

  • loana  (27.06.11 18:56:15)
Hocam bir koala ile sevgili olmadığına emin misin?

Gün içinde daya kahveyi gitsin.
  • gyroscope  (27.06.11 19:47:26)
haşimato falan olabilir. bir ölçtürsün bunları derim.

  • siradan bir adam  (27.06.11 19:47:33)
vitamin mineral hormon vs bi kan değerlerine baktırmalı. tabi uyku şikayetiyle sormalı doktora

  • sttc  (27.06.11 19:51:06)
narkolepsi olabilir.

bi norologa gosterin bence.
  • sakura  (27.06.11 20:40:24)
uyku apnesi olabilir. bir uyku klinigine ya da daha kolayı kbb uzmanına görünmesinde fayda var. burun tıkanıklığı geniz eti türü sorunlar gerçekten çok yaygın.

  • orpheus  (27.06.11 21:49:49)
tiroid problemi olabilir, bi arkadaşım da böyleydi, sonra bu sorun çıktı.
bi check up'a girsin bence.

  • sirkelimon  (28.06.11 17:45:26)