angrybirds

offline oynamak için kurduk bilgisayarada nasıl oynayacağız offline ?

Nasıl kurdun? Tarayıcıdan oynanan sürümünü mü diyorsun yoksa Windows sürümünü mü?

  • metal revolution  (16.06.11 22:27:04)
chrome.angrybirds.com
buradan kurdum

  • karamgri  (16.06.11 22:27:57)
yeni sayfa/sekme açtığında orada angry birds logosunu görmen gerekiyor. eğer speed dial gibi bir uzantı yüklüyse önce onu etkisizleştir, ondan sonra yeni sekme aç, göreceksin. bende speed dial yüklü, o linkini yolladığın siteyi de sık kullanılanlara attım, oradan oynuyorum.

  • nickini vermek istemeyen yazar  (16.06.11 22:32:28)
desktoptada oynanabiliyor mu?

  • karamgri  (16.06.11 22:41:21)
(bkz: chrome web store) adresine google hesabı ile giriş yapın sonra angrybirds kurun.Ondan sonra offline olarak oynayabilirsin.

  • murtiii  (16.06.11 22:52:59)
nickini vermek istemeyen yazar'ın verdiği yöntemde yeni sekmede Angry Birds'ün logosuna sağ tıklayıp onu masaüstüne kısayol olarak atabilirsin.

Ayrıca hem Google Chrome hem de Firefox 4'te kurulumu gerek kalmadan online olarak da oynanabilir...
  • metal revolution  (17.06.11 00:37:35 ~ 00:38:21)