Bağdat Caddesi ya da Kadıköy'de maç izlemelik mekan?

Böyle çok çok fazla geçirmasyon olmayan, fener'in maçını izledikten sonra (şampiyon olurlarsa şayet) hemen çıkıp kalabalığa karışabileceğimiz, eşimle beraber gidebileceğim güzel bir mekan önerebilirseniz çok sevinirim.

not: beşiktaşlıyım. :)

havelka

  • african rain  (20.05.11 20:37:11)
caddebostan mı suadiye mi peki? 2 tane şubesi varmış da.

  • hevipeyra  (20.05.11 20:55:45)
şimdi aradım ve her iki şubede de maç için yer kalmadığını söylediler. komple rezerveymiş.

  • hevipeyra  (20.05.11 20:58:20)
dev ekran kurulacak sanırım caddeye. geçen sene öye olmadı mı ?

  • tatarcan  (20.05.11 21:16:24)
şampiyon olamama durumunu da düşünün derim. bağdat caddesi savaş alanına dönüyor öyle durumlarda. hiç istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

  • turangue  (20.05.11 21:25:09)
caddebostan'dakinden bahsetmiştim ama havelka'Nın karşısındaki barlar sokağındaki mekanlarda da maç izlenebiliyor.

  • african rain  (20.05.11 21:31:47)
@tatarcan: o konuda bilgim yok ama eşimle beraber gideceğim için, bi yerlerde oturup bişeyler içerek maç izlemeyi tercih ederim.

@turangue: o kısmı dert etmiyorum. ben uzarım her türlü. :))

@african rain: muhakkak bin tane yer vardır ama rezervasyon yaptırmazsak bi masa bulmamız imkansız olacaktır. şampiyonluk maçı bu ve maça gitmeyen tüm fenerliler oralarda olacak o gün. :)
  • hevipeyra  (20.05.11 22:03:05 ~ 22:05:38)
sokaktaki mekanları toplu halde bulup telefon etmeniz ya da yarın gidip rezervasyon yaptırmanız gerek o halde. oralar pek sakin olmuyor yalnız, eşinizle bir cehennemin içine düşebilirsiniz, hele ki şampiyonluk kaçarsa.

edit: benzin vardı tam köşede, onu arayın sorun.
  • african rain  (20.05.11 22:10:55 ~ 22:13:33)
@african rain: işte o dediklerini yapmak zorunda kalmayayım diye daha evvel denenmiş ve memnun kalınmış mekan önerisi itiyordum. telefonla arayıp rezervasyon yapacaktım hepi topu. ilgine teşekkür ederim gene de. :))

cehennem olayını hiç dert etmiyorum. valla etmiyorum. :))

başkaca mekan önerisi (mekan adını belirterek) yapabilecek kişiler varsa yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkürler.
  • hevipeyra  (20.05.11 22:18:43)
eh, anladık zaten öyle birşey aradığını ama aklıma benzin geldi sadece. telefonla da rezervasyon kabul edilmiyor olabilir. gitmenizde fayda var deyip bir kısırdöngü başlatıyorum :)

  • african rain  (21.05.11 11:35:44)