yeni eve taşinan biri için adsl önerisi

yeni bir eve taşindim dostlar ; evde telefon hatti yok , yasal işlemlerlede uğraşmak istemediğimden dolayi yalin internete başvurmak en iyisi diye düşündüm . fakat başka önerisi olacak olan varsa çekinm eden yazabilir. bu arada evim bahçelievlerde cumhuriyet mahallesinde . kablo net olayinida pek bilmiyorum önerisi olan varsa pek güzel olur. amaç internette gezinim , bir gün tvye bakim.

Öncelikle yazı yazarken normal cümle düzeni kullanın lütfen. Bunun yanında yalın adsl alırsanız yine yasal işlemlerle uğraşacaksınız. Yalın Adsl'de evrak işlemleri var yine. Tek fark telefon hattınız yok. Bahçelievler cumhuriyet mahallesi'nde superonline fiber internet var. Ona başvurun.
Ha tabi benim söylediğim Adana'daki bahçelievlerde.
Bi de İzmir'deki Bahçelievler'de.
Bi de Ankara'daki Bahçelievlerde..
Bi de Balıkesir'deki Bahçelievlerde..
Bi de ...
  • ben smyrna  (09.05.11 13:56:43)
kablonet rulez.

  • sefapezevengi  (09.05.11 14:07:45)
superonline fiber

  • jadle  (09.05.11 14:53:55)
fiberin hizmet alanlarında bahçelievler yazıyor diye tüm b.evler'de kullanılıyor anlamına gelmiyor. sadece sitelere hizmet veriyor. bahçelievler istanbul hizmet kapsamında ama sitede oturman şart. en mantıklısı fiber ama onu alamıyorsan uydu net.

  • mayeskuel  (09.05.11 16:18:30)