Kilom değişmiyor

Yaklaşık 2-3 yıldır düzenli spor yapıyorum. Son 3 aydır da haftanın 5 günü kardiyo yapıyorum.Sporun etkisiyle inceliyorum ve fit bir görünüme sahibim ama kilom bir türlü değişmiyor. 51 kiloyum ve incelmeye/sıkılaşmaya rağmen 100gram bile oynamıyor. Yağ oranım da oldukça ideal. Ağırlığı azaltmanın yolu yok mu?

Bu arada boyum 1.61 yaş 22

daha ne kadar zayıflamayı düşünüyorsun. bence gayet idealsin. boyunu uzatmanın yollarını ararsan daha sağlıklı olur. : )

  • serafettinn  (30.04.11 14:58:28 ~ 14:58:53)
e belanı mı arıyorsun daha?

  • sarper361  (30.04.11 15:02:50)
boy kısa olduğu için sıkıntı oluyor bence. çok fazla yormayın vücudunuzu.

  • reykjavikur  (30.04.11 15:02:58)
Minyon olduğum için ideal kilom 47-48 civarında olmalı diye düşünüyorum. Boyu uzatmanın bir yolu olsaydı keşke ama işte minik olmak kaderim:)

  • esma_sultan  (30.04.11 15:09:17)
Asıl sormak istediğim o kadar spora rağmen nasıl kilomda gram oynama olmaz? Diyet yapıyorum diyemem ama dikkat ediyorum diyebilirim. Buna rağmen hiçbir değişiklik yok.

  • esma_sultan  (30.04.11 15:11:19)
valla uzman degilim ama bildigim kadariyla kardiyo yaparken kendini ne kadar zorladiginda onemli.. misal yağ yakmak istiyorsan kalbini cok zorlamaman lazim, yağ oranim iyi diyorsan yakacak bir seyin olmayadabilir ama.

easyweightlosstips101.com

Yıllardır spor yapıyorum, benim de ağırlıkta bir oynama yok. Sadece 1 saat falan yüzersem en fazla bir kaç yüz gram oynuyor. Artmadığı sürece takılmamak lazim.

PS: Kas yağdan ağır çeker derler.
  • battibalik  (30.04.11 15:29:52)
değişmesin zaten kalsın öyle. abartma.

  • sen git ben geliyorum  (30.04.11 15:32:47)
bence de 51 kilo iyi, bir de üstüne sıkılaştın mı... fiyuuv

  • cedric tweedledee  (30.04.11 15:38:06)
Spora bir süre ara ver. Kasların da dinlenmesi lazım. Ayrıca kilo vermek istiyorsan bu iş sofrada olur, sadece salonda değil. Düzgün ve sağlıklı bir listeyle gayette kilo verebilirsin.

  • reyals  (30.04.11 15:45:49)
bence taş gibisindir de işte kuruntu yapıon kendini daha iyi hissetmek için.

  • lord henry  (30.04.11 21:41:41)
çünkü yağlar kaslardan çok daha hafiftir. spora başladığınızdan itibaren kas, yağ ve su ölçümü yaptırıyor musunuz ?

vucudunuzdaki yağlar azaldığı halde yerine eklenen kas kütlesi ve biriken bir miktar ekstra su nedeniyle görünüşünüz incelirken kilonuz aynı kalabilir.
  • orpheus  (30.04.11 23:35:25)