İnternet Önerisi

Arkadaşlar biz şu an 1mbit/s ttent kotasız kullanıyoruz, fakat gerçekten çok yavaş. Tabi arada sırada torrentten film-oyun indirdiğim için kesmiyor açıkçası. Ttnet mi biri mi hangisini ve hangi paketini öneririrsiniz?

Neysene'ye katılıyorum 8mbit limitsiz olayında, ancak modemi kapatmayla alakası yok durumun, yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum bahsi geçen paketi, hâlâ çözemedim olayı, kesintiyse bir kere belki yaşamışımdır. Bir yerlerde TTNet'in sitesinden kota sorgulandığı zaman, sınır aşılmışsa kesiliyor diye duymuştum ama test etmek yemedi tabii.

  • uyku inadim inat  (24.04.11 20:57:45)
Peki ttnette netlimitsiz ile netlimitsizplus'ın farkı ne? ikisinde de 8mbps'ye kadar diyor fakat biri 55 biri 90 tl. Ve 8 mbps'ye kadar pakette internet bazen daha hızlı bazen daha yavaş mı oluyor?

  • lorikcana  (24.04.11 21:05:17)
superonline fiber internete geç. en düşük hızı olan 10 mbit bile yetecektir.

  • misery loves company  (24.04.11 21:21:35)
Göztepe'de nispeten merkezi bir yerdeyiz, Kadıköy sonuçta olur mu 8mbps?

  • lorikcana  (25.04.11 11:48:32)