Bir milyon canlı para mülakat hakkında

Bu yarışmadan çağırdılar bizi.
Nette biraz araştırdım farklı farklı anlatıyorlar.
Katılan varsa nasıl işliyor süreç anlatabilir mi?
Şimdi biz gideceğiz, sonra ne olacak.
Kaç kez eleme(mülakat) var falan filan...

arkadaşım gitti. anasının nikahında bi yermiş çok afedersin. mülakata almışlar, sonra bi programı seyretmeniz zorunlu demişler, izleyici olarak. ayakta dikilmişler saatlerce. ayağını çek, çantanı çek falan gibi çok uyuzlarmış. 2 kere daha mülakata geliceksiniz demişler. ama yani arkadaşım da bana çağırırlarsa sakın gitme hem çekilecek çile değil hem kız başına gidilecek bi yer değil inşaat gibi demişti.

  • byzgms  (17.04.11 14:40:55)
aynen @1 in dedigi gibi

once kor itin oldugu yere gidip form doldurup sirani bekliyorsun 30dk, sonra videoya cekiyorlar seni ne icin katildin parayla ne yapacaksin felan, ne kadar fotojeniksin olcuyorlar. sonra yarismaya cagiriyorlar saksakcilik icin. katilmak zorunlu diyorlar ama katilanlari anlama yollari yok oyle yersen yapiyorlar 99.9% yiyor. ayrica icersi apaci dolu kufur taciz diz boyu. mulakatcilarin zorunlu saksaklari eksik olur diye mahalleden 16-18 yas arasi saksakci apaciler getirmisler.

ha bir de sadece reklam aralarinda oturabiliyorsun. abartisiz tam 5 saat ayaktasin 1 saat oturuyorsun. yolu da sayarsan hic cekilecek sey degil.

budut: 100-200 kisi cagiriliyor bi seferde
  • bydlo  (17.04.11 14:50:57 ~ 15:58:51)
evet genelde böyle şeyler yazmışlar internette de
ama anlamadığım şey şu;
tamam zorluk falan var da yarışmacı olma ihtimalimiz de var sonuçta..
daha önce 2 tv yarışmasına katıldım az da olsa bişeyler kazandım.
onlarda eleme falan yoktu gerçi. direk gittim yarıştım.
zorluğu geçtim sonunda iyi bişey olma ihtimali var katlanırım.
ama kaç kez eleme olacak.
ilk mulakata gitmek ne demektir (yani 600bin kişiden kaç kişi çağırılır oraya?)
  • vadidekikaktus  (17.04.11 15:34:17)