Duyuru sabitlenmesi

Neye göre sabitleniyor duyurular?

moderasyona mesaj atarsın eğer önemli görülürse sabitlenir üst tarafta bir süre. kan duyuruları otomatikman sabitleniyor zaten mesaja gerek yok. veya duyurunun altına üstte kalabilir mi diye de yazabilirsin.

  • onuruno  (16.04.11 12:15:03)
Ama neye göre sabitleniyor, duyuru ne hakkındaysa yani? İstersek her türlü duyrumuz sabitlenebiliyor mu?

  • misery loves company  (16.04.11 12:16:12)
moderasyondan sabitlemelerini istiyorsun, reklam icerigi yoksa ve sabitlenmesinin gerektigini dusunuyorlarsa sabitliyorlar..

  • buzzlightyear  (16.04.11 12:16:25)
mesela üst tarafa bak ev arkadaşı, iş ilanları falan var. bunlar birileri için öneme sahip duyurular. birine iş bulunabilir veya ev arkadaşı sağlanabilir. yani şöyle soramazsın: bu akşam sevgilimle ne pişirip yesek? not : moderasyona rica bir süre üstte kalabilir mi?

  • onuruno  (16.04.11 12:19:28)
iş ve işçi arama - kan arama - ev arama - kayıp insan,hayvan arama - ekşi duyuru ile ilgili gelişmeler - özel zirve, protesto duyuruları vs.

  • ocanal  (16.04.11 12:33:31)
samimiyet. içerikte samimi iseniz herşey. geçen ip telefon gibi bir şeyle ilgili vardı. kişi donanımın abd telefonunu aramış yine de çözememişti. bunda ben de samimiyet seziyorum ve ben olmsam ben de sabitlerdim.

  • ben smyrna  (16.04.11 13:22:00)
bu konuda insiyatif kullanıyoruz. zira tepeye duyuru sabitlemek önemli bir iş ve bunu keskin sınırları olan bir kurala oturtamayız. insiyatif bu noktada devreye giriyor.

arkadaşların da dediği gibi, tepeye sabitleme isteği gelen duyurular, akıbetini belli ediyor zaten. gidip de "ya şu şu üründen arıyorum, nerede bulabilirim?" tarzı bir soruyu sabitlemeye gerek duymuyoruz, fakat mesela "x semtinde ev arıyorum, acil bir şekilde bulmam lazım" tarzı bir duyuruyu sabitliyorum ben. neden? çünkü her şeyden önce yazara önemli bir yardımda bulunmuş oluyoruz ve o tür bir duyurunun "abuse" edilme ihtimali çok düşük.

mesela şöyle bir durumda sabitlemem ben: "arkadaşlar acil ps3'ümü satıyorum, çok acil!". neden sabitlemem? çünkü abuse'a açık. acil diyordur ama acil değildir aslında vs.
  • deckard  (16.04.11 13:59:57)