İstanbul'da Avcılık yapılabilen yerler.

Herhangi bir avcılık yeri.. Etrafında göl, deniz, ağaçlar vs. olan. Şöyle görünümü güzel yerler nereler?

Büyükçekmece, Küçükçekmece ve ya Avcılar civarında var mı?

habibler arnavutköy tarafı olabilir.

  • nekodunlangafana  (06.04.11 18:47:59)
Taksim. Ben hep orda avlanıyorum. :P

  • heartwork  (06.04.11 18:49:02)
hacı avcılar dediğin mekanda artık yeşilalan kalmadı ne yaptın sen :)
silivri çatalca taraflarına gitmen lazım
hatta oralarında ötesine.
irili ufaklı göletler falan mevcut.
  • seyduna6687  (06.04.11 18:57:54 ~ 18:58:23)
avcılar'da hemen kampusun yanındaki parkta avlanabilirsin; ama tum sanayinin atıkları oraya akıyor diye biliyorum.
guvenlikten izin alabilirsen kampuse git al biranı caktırmadan ormanın içinde iç, orada bizim deyimimizle asıklar tepesi var manzarası superdir, tavsiye ederim.

  • ForzAras  (06.04.11 19:09:16)
Abi daha az önce oradaydım :) Yalnız ben böyle atış yapılabilecek bir mekan arıyorum. Dağ, köy görüntüsü olması şart çünkü çekim yapacağız.

Çatalca ve Arnavutköydeki yerlerin ismi tam olarak ne olarak geçiyor ve ulaşımı nasıl sağlarım acaba?
  • Kafkaslı  (06.04.11 19:17:58)
  • nekodunlangafana  (06.04.11 20:07:21)
Teşekkürler hocam. Buraya özel araba olmadan en kolay nasıl gidebilirim?

  • Kafkaslı  (06.04.11 20:22:08)
edirnekapıdan minibüse binersin binmeden sor ama

  • nekodunlangafana  (06.04.11 22:46:24)