Bonus Kart

Bonus kart internetten alışveriş yaptığımız zaman, kendilerinde kayıtlı olan cep telefonuna mesaj gönderiyormu acaba?? İnternetten alışveriş yaptınız şu kadar tutarlık filan diye. Benimki ek kart olduğu için babamın numarası yazıyorda, şimdi bilmesine gerek yok internetten alışveriş yaptığımı yani :)
Teşekkürler.

göndermiyor.

  • son ki uc dort  (04.03.11 13:51:55)
şöyle bir şey var ki akbank'ta bazı zamanlar alışveriş yaptıktan sonra (örneğin yurtdışı alışveriş) hemen "yurtdışı alışerişlerinizde %45870 indirim" gibi mesaj geliyor. bundan şüphelenmesin. ayrıca yine akbankta her alışverişi bildiren sms hizmeti var. (benden habersiz kartım kullanılmasın diye götü tutuşan tipler vardır ya onlar için) buna benzer bir hizmet alınmışsa bilginiz olsun.

  • ben smyrna  (04.03.11 13:55:44)
Internet uzerinden kendiniz limit belirliyorsunuz ve size harcama sonrasi mesaj geliyor.
Ornegin bildirim limitini 100 tl yaptiysaniz, internetten 150 TL lik harcama sonrasi;

XXXX ile biten kredi kartinizdan 150TL lik harcama yapilmistir, size ait degil ise lutfen bankamizi arayiniz

...gibi
ben kullaniyorum bu ozelligi, babanizda da var ise ona da gitmistir
  • yilmazyildirim  (04.03.11 14:16:12)
bazen alışverişten bir iki dakika sonra "şu kadarlık alışveriş yaptınız, taksitlendirmek isterseniz ..." falan diye gelebiliyor, kampanya varsa tabii. sakat iş.

  • mermaid  (04.03.11 18:24:25)
mesajın gelip gelmemesi alışveriş yaptığınız siteye bağlı. kart şifrenizi soran siteler sonrası yapılan alışverişlerde mesaj gelir.

  • cantstandya  (05.03.11 07:35:02)