garanti shop&miles yıllık ücret

shop&miles kredi kartıma yıllık ücret olarak 100 tl kesmişler.
aradım alenen iptal edin dedim.
onlar da alenen böyle bişi yapamıoz dediler.
kapatırım dedim, 2000 mil yükleyelim dediler.
ok dedim tek kredi kartımı da kapatmak istemediğim için.

shop&miles yıllık kullanım kesintisini iade alabilen bir allah kulu var mı aranızda?
ikinci bi saldırı yapsam bişi fark eder mi?

hiç müdahele etmeyen varsa da bir telefonla 2000 mil kazanabilirler.

shop and miles platinum kart istedim yolladılar, üyelik aidatı gelmeye yakın dedim n'apcam lan ben bu kartı zaten bir sürü kartım var, arayıp iptal edin dedim. çok değerli müşteriymişim güya, iptal ettirmeyin size puan verelim dediler. rüşvetle fikrimden döneceğimi nereden çıkardınız dedim, özür dileyip üyelik aidatını iptal edeceklerini ve bundan sonra benden almayacaklarını ilettiler. + puanı da vereceklerdi. kabul etmeyip kapattırdım. yani oluyor bu tür muhabbetler, adamına göre muamele. burası türkiye.

  • pisekarv2  (01.03.11 10:11:53)
2000 milin parasal karşılığı 100 tl midir?

  • ozdek  (01.03.11 10:23:42)
tüketici mahkemesi aracılığı ile çatır çatır geri aldım.kartı da iptal ettirdim.

  • spankenstein  (01.03.11 11:38:35)