Ankara'da sadece bayanlara özel spinning dersi?

Oranium tarzı bir merkez arıyorum aslında. Hocanın da bayan olması şart tabi. Var mıdır? Yoksa ütopya mı?

muhtemelen vardır, biraz ararsanız bulursunuz. fakat sizi kınamadan da geçemeyeceğim.

  • 386 dx  (25.02.11 15:25:21)
Spor yaparken, hemcinslerim arasında daha rahat hissetmem neden kınanacak bir durum haline dönüşüyor?

  • esma_sultan  (25.02.11 15:46:37)
bir bayan arkadaşım ankyra diye bi yere gidiyor bi sorun derim

  • heavysmoker  (25.02.11 16:08:36)
Ankyra'yı biliyorum. Maalesef orası da unisex hem spinning yok galiba.

  • esma_sultan  (25.02.11 18:54:48)
valla bi de konrad adenör caddesinde sırf bayanlara yönelik bi salon var fekat spinning denen mevzu varmıdır bilmem

  • heavysmoker  (25.02.11 20:25:25)
oranium-tivolino-renewa club da bayan hoca yok. sadece bayanlara dersi de zor bulursunuz. anca gökçek in hanımlar lokali tadındaki yerlerde belki?

  • cableguy  (25.02.11 20:48:59)
Mesele hemcinslerinizin yanında rahat etmeniz değil, hemcinsiniz olmayanların yanında rahatsız hissetmeniz. Benim kadın değil de erkek olmam sizi neden rahatsız etsin? Nedir bu yabanilik?

  • 386 dx  (26.02.11 12:52:35)