whey gold standart

bu arkadastan var elimde.daha once kullanmadim.amac vucut gelistirme falan degil.dis ve cene operasyonu gecirdim protein takviyesi nedeniyle kullanacagim.nasil tuketmek gerekir sute mi katacagiz kasiklayip yutacakmiyiz sevgili arnoldlar.

su ya da süte. sana bağlı. karıştırıp, içeceksin. nesquik mantığı.

  • baldur  (17.02.11 19:14:59)
dozaji nedir peki bu aletin,1 bardaga 2 kasik 3 kasik mi atacagiz kac bardak icecegiz bunu.@yogi yagsiz sut zor is su an markete gidemem,kapicinin ayagi kirik normal sutle devam edecegiz.kac bardak iceyim bunu,normalde isim olmaz bu tip takviyelerle doktor dedi faydasi olur gittim ufagida yok koca torbayi aldim:)bunu cocuga icirsek iyimidir.kahvaltida icsin.zaptetmekte sikinti ceker miyiz.anneye anlatir gibi anlatin abi.yagli sutle icince dekolteli kizlara mi yan gozle bakmaya baslarim circir mi olurum.haydin spartakuslar,batiatus hanesinin yakisikli neferleri.

  • cizgilipijama  (17.02.11 19:30:11 ~ 19:31:25)
icinden zaten bi olcek cikcak iyice bak kutuya altlara gitmis olabilir olcek .. 1 olcek dolusu gunde 2 kere alsan yeter diye dusunuyorum. 1 bardak sute at iste.. yagsiz ic dememin sebebi her gun yagli sutle icersen sporda yapmadigin icin vucudunda yaglanma baslar. o yuzden yagsiz sutle ic dedim. cocuk icin bir fikrim yok ama uygun olacagini sanmiyorum :)

  • yo_gi  (17.02.11 19:55:50)
bunu hangi doktor tavsiye etti ona da şaştım açıkçası ama uzmanlık alanımda değil. su da iyi olmaz, light süt evet güzel, nesquik gibi olur gayet güzel içersin.

sana bunu veren doktora sor gramajını. 1 bardaga da (büyük bardak tabi, su bardaga degil) 1 olcekten fazla atma. karismaz sora.

lap diye dökme de, tüyom olsun, karistirarak dök. shaker in yok kabul ediyorum tabii.

ayricana gecmis olsun :)
  • sage  (17.02.11 23:35:42)