outlook hesabına ulaşmak?

şimdi benim bir sitem var.bu sitenin admini olarak da bir mail adresim var.ben bu adrese gelen mailleri outlook kullanarak görebiliyorum fakat benim istediğim outlook kullanmadan internet explorer dan görebilmek.asıl sorun bu adrese başka bir yerden de outlook ile giriliyor fakat ben girdiğimde benim açtığım maili diğer taraftan açan göremiyor.ben istiyorum ki ben maili görebileyim aynı zamanda diğer outlook kullanıcısı da görsün?

Simdi yanlis anlamadiysam su adres isinizi gorecektir. www.mail2web.com pop3 ayarlarini advanced'e girip yazmaniz gerekebilir.

Onun haricinde gmail ve diger eposta saglayicilarininda ayni isi yapan ayarlari var. Yani gmailden de kontrol edebilirsiniz. Eger gmailden kontrol edeceksiniz ayarlarindan biri epostalarin bir kopyasini serverda birak gibi bisi olacak onu isaretlerseniz siden sonra bakanlarda gorebilir. Aslinda outlook ayarlarindan da emaillerin serverda kalmasini saglayabilirsiniz.
  • badseed  (21.02.08 03:47:38)
admin hesabının alias tanımı yaparak 2 maile de yönlenmesini denediniz mi? daha pratik olur admin şifresi-maili verilmemiş olur vs vs.

  • ozdek  (21.02.08 07:10:03)
iki outlook'ta da tools->email accounts->view or change existing email accounts->(gerekli mail adresini seçtikten sonra)change->more settings->advanced->(en altta)leave a copy of messages on the server

böylelikle iki outlook'ta da mailler düzgün bir şekilde görülür..
  • co2s2  (21.02.08 09:29:09)
teşekkür ederim cevaplar için.siteden kontrol edilebiliyor.bahseetiğiniz ayarlarıda uyguladım istediğimi yapabiliyorum.üç cevap için de teşekkürler.

  • aysiku  (21.02.08 15:01:39)