uzaktan kumandali oyuncak araba

Ben cocukken bunlar cok pahaliydi ve cok istememe ragmen bir tane bile tam uzaktan kumandali (kablolulardan vardi bak) arabam olmamisti.

Simdi boyle bir arabam olsun istiyorum, onu boyle koridorda spinler attirarak sureyim istiyorum. Sitelerden biraz baktim ama benim istedigim tarzda havali bir araba goremedim.

Eskiden misal reklamlarda cikan bir tane vardi, 2 yuzluydu iki tarafiyla da gidebiliyordu (takla atsa da obur yuzu de gidiyor yani) bunun gibi boyle enteresan bir arac ariyorum.
Onu bosver soyle bir sey var manyak lan derseniz ona da bakarim. Kumandasi dandik olmasin yani gercekten guzel kontrol versin. Bir de sarjli olsun mumkunse pil derdine dusmek istemiyorum. Aslen akulu veya motorlu buyukce ucan mucan bir seyler istiyordum ama onlarin fiyatlarinin beni asacagina kanaat getirdim. Hic yoktan yerde giden cinsten bir seyler alayim diyorum. 150 ytlyi asmazsa oneriler cok sevinirim.

Cocuklar gibi sen olmak istiyorum, sevindirin beni.

edit: www.youtube.com bu kadar havali olmasin :( havasi batasica 999 ytl imis.

gittigidiyor'da uygun fiyatlara rc araçlar var. kesinlikle bir bakınmanızı tavsiye ederim.

gittigidiyor linkleri: oyuncak.gittigidiyor.com

hatta bunların uçak modelleri var. bildiğin uçuruyosun aleti. gerçek mazot falan gerekiyor onlara. tabii 2000 dolar civarı maliyetleri var.

www.youtube.com

  • deckard  (14.02.08 02:19:31)
Hocam bahsettiğiniz ters dönse de giden oyuncağın adı ricochet idi...
Ahh ahh nasıl unuturum, adını mıh gibi kazımışım... Benim de en fazla kablolularından olabildi, ki onu da fazla kullanmazdım çok fazla pile ihtiyaç duyuyordu, pilleri bitmesin diye elimle oynardım...
İzmit Outlet'teki toys"r"us'da uygun fiyatlı modeller vardı, diğerlerinde* de bulunur gibi geliyor bana.
Benim de ahdım var...
  • late viper  (14.02.08 03:07:48)
yarin bi toy'r'us a gidip bakayim en iyisi. gittigidiyordan baktim ama genelde cok adi seyler var.

ricochet icin tesekkurler, bunun gibi yeni bir seylere bakayim en iyisi ben.

bir de bu tarz aletlerde en cok dikkat edilmesi gereken sey nedir? yapildigi madde onemli e orasi tamam, sarjli olmasi da gerekiyor da sarjli aletlerde kullanilan pilden zart zurta kadar bir suru onemli etken vardir. az yol gosterin yolda kalmiyim.
  • entrapmen  (14.02.08 03:16:00)
bunlardanistiyorum.com daki fast&furious bolumunde cok guzel arabalar var.

999 degil ama senin 150 yi de asiyolar.

yine de incele tum arabalari istedim.
www.bunlardanistiyorum.com
  • la traviata  (14.02.08 07:30:46)
ucuz helikopterler var yav 50 60 milyona ev içinde rahat uçan. sakin havalarda dışarıda da uçuyorlar gerçi bir bak derim.

  • atrin  (14.02.08 09:01:51)
4x4 görünümlülerin gerçekten 4x4 olmasına da dikkat et bence.

  • cedilla  (14.02.08 10:18:16)
bizimkiler 10 milyona mı ne almış. bildiğin hummer vallaha. her yöne gidiyo.
bi de hızlı ki. bütün çocukluk ezikliğimi bir gecede yok ettim.
şimdi rahatım.
  • insensitive  (14.02.08 12:59:50)
bunlardanistiyorum daki araclar super de iste cok abarti fiyatlari var :) trexx e de oradan bakmistim zaten.

o helikopterlerle oynadim biraz cok dandikler. benim gibi adama gore degiller dagitirim iki gunde ben onlari sonra arkasindan aglarim.

soyle hizli gidip iyi bir kumandasi olsa bir de sarj olabilse gerisi muhim degil. neyse ben gidip bakayim bakalim neler varmis. tesekkurler tum cevaplar icin.
  • entrapmen  (14.02.08 13:47:46)
ricochet'ten bulursan bana da haber verir misin?hayatım boyunca en çok istediğim şey odur sanırım,tabi çocukluk zamanında almamıştı babam :(

  • erostrada  (14.02.08 18:23:17)
Bu ricochet ne canlar yakmış, nice çocuğun kanayan yarasıymış;)
Tek insane'de mi vardı bu meret?(bkz: ricochet/#5992111) İsteyelim bir tur versin*, vermezse döveriz;)

  • late viper  (14.02.08 21:15:52)